Her erkeğin olmasada çoğunun bakış açısı neden böyle?

bana mı öyle geliyor gerçekten mi öyle bilemiyorum ama tanıştığım erkeklerin bana bakış açısı genellikle direk cinsellik oluyor eğer arkadaşçaysak problem yok öyle birşey olmuyor ama normal bir şekilde tanıştık ya da kendi geldi tanıştı hemen cinselliğe taşınıyor bir şekilde bodoslama olmasada bir lafıyla hareketiyle o mesajı veriyorlar öyle ka.ş.r gibide durmuyorum ya da davranmıyorum giyimim düzgündür ama abartı şekilde giyinmem ne biliyim görüntümde o tarzda bir erkeği çekicek birşeyimde yok hani mo.tr gibi durmuyorum ama gelin görünki birisiylen tanışmışım arkadş ortamnda cocuk bana sonradan işte sennle eve gidelim direk dio diğeri biri yok gel tatil yapalım diğeri yok işte sexysin zart zurt öyle böyle nerden geliyor bu güvenleri çözemedim

0|0
17

En İyi Erkek Görüşü

• her sey senın yuz guzellıgınde bıtmıyor her ınsanaın fızıgının anlattıgı seyler vardır bu arastırmalar la kanıtlanmıs garcekler fızıkı ve beden dılın ınsanlara cekıcı sexı bır gorunumu var ıse bu nedenle olabılır mesela boyun kemıgı dısarıda duran yanı dıyer ınsanlara gore daha belırgın kadınlar daha sexı olur dıyorlar ve sunu da unutmakı karsına cıkan ınsan asla sana goree degıl kendıkarakterı ve kısılıgıne gore davranır bu nedenle kısı ne dusunuyor ıse karsısındakını oyle zanneer bu sevgı ya da ask degıl resmne sapıklık tabıkı ılıişkilerın gerektırdıgı seyler var ama bu zaman la ve sevgı saygı cercevesınde olacak boyutu asmamalı

1|0
    0|0

Senin görüşün var mı?

Erkekler Ne Diyor 6

• Güven değil ki, zarf atıyorlar " Ya tutarsa " misali. Ama bu aşırı bir durum değil ki.. Belki de sen cinselliğe ihtiyacın varmış gibi bir izlenim yaratıyorsundur?

0|0
    0|0
    • he pankart açıp boynuma geziyorum nolur beni dütün diye hey alalhm ya

• hatta dirrek telefonu ona soksaydım iyi olurdu

• Bencede... :-)))))))))

• genel olarak: 1- yetiştirilme tarzı, 2- erkeğin doğasında olan kadın zaafiyeti 3- tavan yapan hormonlar 4-karakter yapısı 5-çevresel faktörler

0|0
    0|0
  • Hoppala o zaman sende çok samimi yaklaşma ve göz temaslarından kaçın göz içine bakıp gülümseyip ya da farkında olmadan vücudunla oynamadığından emin misin sen?

0|0
    0|0
    • özelden devam edebilme imkanımız var mı ?

• yav ver kurtul sende...

0|0
    0|0
  • Bazen oluyor öyle ama senin sansina hep abazalar denk gelmiş :) uslu çocukları bulsana :)

0|0
    0|0
  • belki kaşar gibi durmuyosundur ama girdiğin ortamlardaki erkekler puşt tur olabilir mi?

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 1

• belki babaları annelerini öyle gördüğü için onlar da öyledir kim bilir?

0|0
    0|0
Yükleniyor... ;