Geç boşalmayı önlemem lazım yardım...

Ergenliğimden beri oldum olası bu durumdan nefret ediyorum mastta 1.5 saat sürerken partnerlerimle olan ilişkilerde iki katı

sürüyo normalde uzun penislerin erken boşalma gibi bir sorunu var ama bende tam tersi partnerim 2 3 gelirken ben daha ilkimi gelemiyorum ve karşı taraf ya sıkılıyo ya da canı yanmaya başlıyo ve tabi bende bu durumdan şikayetçiyim yardım ederseniz sevinirim iyi geceler :(

Güncellemeler:
Alttaki iki salak dışındakilere teşekkür ederim kıskanılcak bişey yok ben tam tersine nefret ediyorum bu durumdan 1.5 saat olduğunu ben ve partnerlerim biliyo ama bu durumdan rahatsızımm

0|0
24

En İyi Kız Görüşü

• erkek arkadaşımda buna benzer bir durum var ayrılmayı düşünüyorum açıkçası bir an önce bir tedavisi varsa bak

0|0
    0|0

Senin görüşün var mı?

Kızlar Ne Diyor 1

Erkekler Ne Diyor 4

• 90 dk mast mü olur mk alev alırsın bak :D

0|0
    0|0
  • Doktora görünmen şart. Bu arada o sürenin yarısını bana versene :D

0|0
    0|0
  • tam boşalacakken ucunu sık geri gitsin sonra tekrar yap bu bilimsel bir metod istersen araştır

0|0
    0|0
    • geç boşalıyo arkadaş sinir kaybı var galiba mastta 90 dakka sürüyomuş tıbbi vaka anlayacağın ya da parçalıyo behcet

• Zaten geç bosalıyom bide senin dediğini yaparsam daha vahim durum ollur :D

• bi bitmediniz gitti iliğin kurumuş senin ne kafaya ne içtiysen banada ver amk

0|0
    0|0
    • Sana yalan borcumm var velet ben burda hava yapıyolar demesinler diye kendimi gizledim artist artist yorum yapma

Yükleniyor... ;