Arama dedi, ne yapmaya çalışıyor sizce? Bayanlar cevap verirse sevinirim.

Merhaba bi hatunla tanıştım 20 gun felan oluyor netten tanıştk bi gun cagırdı bu benı sohbet felan güzel gayet guzel vakit geçirdik sonra telefon konuşmaları felan sürdü

1 hafta sora bi daha buluştk daha yakındık el ele gezdik dolaştk felan . sonra bu bi ilgisizleşti bende bu arada ilgileniyorm arayıp soruyorm deger verdim yani aşık oldum cunku bu ara biraz sıkıntılarm var iş konusunda dedi işte tam bi duzenin yok duzene sok biraz kendını sonra devam edelim ki buluştugumuzda öpmeler koklamalar bildigin sevgiliyiz neyse bende dedm her insanın zaman zaman kötü dönemi olur bu durumda yanımda olmucaksan ben kendimi düzelttikten sora hiç olma zaten dedm düşüneyim sabaha kadar felan dedi dedm gerek yok ben sana fazla deger verdm önemsedm galiba istemiyorm dedm.

sonra ertesi gün aradı sabah uyuyodm sora mesaj atmış bırakmıcam seni diye. neyse ondan sora bi kaç gun iyi geçti geçenlerde tum gun akşam üstü aradm film izliyorm dedi dedm bitince arar galiba ertesi gün akşama kadar aramadı sonra face den yazdı napıyosn felan diye dedm bu ne sorumsuzluk hiç arayıp sormuysn. telim bozuldu felan dedi o akşam konuştk biraz cinsellik üzerineydi konuşmalarımız cinsellik üzerine neler bekliyosn benden gibi ama oda bu konuşmalardan hoşlandı bi tür telefonda seviştik gibi bişe oldu.

sora sabahı aradm açmadı akşama kadar 30 kere aradm en az mesaj çektim vs dedim başına bişe geldi galiba gece mesaj atmış 'arama artık bişeyim yok mugladayım' bu arada ailesi muglada hikaye bu lütfen yorumlayın kafam fena karışık...

0|0
35

En İyi Kız Görüşü

• Kadın gösterip kaçmş :))))

0|0
    0|0

Senin görüşün var mı?

Kızlar Ne Diyor 2

• belliki biraz deişiklik aramış ondan hayır yok hiç üzülüp takma gün gelir tıpış tıpış gelir merak etme yanlız kalınca

0|0
    0|0
    • Dune kadar aramadı bende verdim yolu böyle birine güven olmaz kanısındayım vakit kaybetmeye degmez

• Yok ya gurur yapmam deger vermiyene deger vermek gibi bi huyum yok felsefem ya hep ya hiç ortası uymaz bana 2 gun aramasını beklememin sebebide belki bi yakınına bişe olmuştur hastalık kaza ölüm vs. ama ne olursa olsun aramalıydı kafamda bitirdm dahada işim olmaz :)

• çok güzel umarım beynin kadar kalbinde bu dediklerine uyar

• Gorusmek ıstemıyor ıste neyını yorumlayalım o.o

0|0
    0|0
    • e 1 gun once gayet iyiydi 2 saat konuştk telde ertesi gün buluşcaktık sonra dedigim muhabbet oldu mesaj attı çok yorgunum gelince konuşalım diye. musait olnca ara dedim ertesi gune kadar aramadı bende verdim yolu

Erkekler Ne Diyor 5

• bu kızın kafası karışık ya ayrılmış birinden farklı heyecanlar arıyor olmalı sıkma canını sana hayır gelmez bundann

0|0
    0|0
  • okumadım ama kafaya takcak bişey yok ki şu dünyada ;)

1|0
    0|0
  • Kafasını karıştıran başka şeyler olmalı.Sizin dışınızda.

0|0
    0|0
  • Yaptığına pişman olmuş

0|0
    0|0
    • Ne yaptıgına cinsellik muhabbetimi ?

• Evet bazı kızlar için bu bile kolay değildir ama daha önce cinsel bişeyler yaşamışsaniz başka sorunlar var demek

• cinsellikle ilgili bişe yaşamadk öpüşmek koklaşmak dışında

• akisina birak. flirt vb zamanlariniz bunlar cok takma.

0|0
    0|0
Yükleniyor... ;