Neden bu kadar kıskançsınız?

mesela bekaretini vermiş olan bayanların bakire olan bayanlara laf çarptırdıkları ne bilim güzel bir bayan fotografını gösterip nasılım dediginde saçma sapan cevaplar aşalayıcı sözler falan yani boşuna insanları kırmayın sen burda begenmessin ama onu dışarda 10 kişi begeniyodur zaten cabanız boşa örgütlenmissiniz mk bu kadar asosyal hayata küsük olmayın yani uzun lafın kısası bu site kadar kıskanç ve çekememezlik ben hiç bir yerde daha görmedim he bunları yapmayan arkadaşlara sözüm yok yapanlara tokat gibi gelsin bu sözler :D

0|0
90

En İyi Kız Görüşü

• aynen bende burda sunu gördüm her bakireliğini kaybeden kız kendini on numara seksi ve çok çekici sanıyo galiba yani sanki bakireler çirkin öggh . bakire olmayanlar first lady halbuki allah bilir kaç kere aglamıstır üzülmüştür pişman olmustur keske yapamsaydım diye ama nerde işte burdan laf atmalar anca . he bunu erkeklerde yapıyo burda sadece kzlar değil. anlamış değilim

0|0
    0|0

Senin görüşün var mı?

Kızlar Ne Diyor 8

• link Biri bana açıklasıın bunu?

0|0
    0|1
  • tokat manyağı oldum o.O

şaka şaka kmseye çikinsim demedm m etme :D

0|0
    0|0
  • Haklisin geneldede burdaki kizlar öyle hicbirseyi beyenmiyorlar

0|0
    0|0
  • içini döken dökene bu akşam...

hayır kızlar arasındaki çatışma seni niye gerdi ben onu anlamadım,kızlar hayatlarından gayet memnun oysaki:)

0|0
    0|0
  • değiliz .

0|0
    0|0
  • bravo sana :)

0|0
    0|0
  • Özellikle ilk konuda çok katılıyorum sana. Güzelliğe gelince güzel güzeldir laf vurmanın anlamı yok.

0|0
    0|0
  • soruyu alalım o zaman şimdi

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 0

Erkeklerden ilk görüşü sen paylaş ve
1 Xper puan fazladan kazan!

Yükleniyor... ;