Cinsel perhize ne kadar dayanabilirsiniz ?

Bugün arkadaşlar arasında konuşurken yaşça benden büyük bir abi yatakta kötüysen işin bitik arkadaş şeklinde bir cümle kurdu. Düşündüm kendi adıma cevap da verdim ama düşünün beraber olduğunuz erkek/kadın erkekde (iktidarsızlık) kadında da (vaginusmus) rahatsızlığı var gittiğiniz hekimlerde sabırlı olmanız gerektiğini düşünüyor ne yapardınız? Ne kadar sabredebilirdiniz? Onsuz da (sex) mutlu olabilir miydiniz ?

0|0
59

En İyi Kız Görüşü

• Cinsel pehriz diye bir şeyi düşünemem.. Bir süre belki iyileşir diye bekleyebilirim.. Beklerken de zaten pehriz yapmam ki.. Masturbasyon ne güne duruyor..

Ancak, henüz çocuğumuz yoksa onu aldatmaktansa, ayrılmayı düşünürüm..Ve bunu kendisiyle konuşurum.. Ve ayrıca şuna eminim ki, çoğu erkek de eşine karşı erkeklik vazifesini yerine getiremediği bir durumda evli kamak için ısrarcı olmaz..

Bu tür durumlarda eşlerin mutlu olabilmelerini ben mümkün görmüyorum..

0|1
    0|0

Senin görüşün var mı?

Kızlar Ne Diyor 4

• seviyorsam mutlu olmaya çalışırdım ama arada bi problem var diyede 3. kişi asla olamaz sonucda eşiminde basına gelebilicek bi durum...

0|0
    0|0
  • ben kendi adıma mutlu olurum ama eşim kesin bırakırdı beni:)

0|1
    0|0
  • tabiki sabırlı olur ve beklerdim sonuçta bu tıbbi bi problem , onun elinde olan bişey değilki , ne yani aldatmakmı lazım ,çok çirkin geliyor bana bunları yapanlar ,cinsellik için birlikte olmadıgıma göre ve o benım hayat arkadaşım olduguna göre her durumda yanında durmam yakışır bana

0|0
    0|0
  • çok zor bir durum Allah sabır versin birbirlerine aşıklarsa sabrederler bence

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 9

• İktidarsızlıkta da, vajinusmusta da cinsellik anlamında birlikte çok yaşanabilir ve cinsel anlamda eşler birbirini mutlu edebilir. İlla ki penetrasyon olmalı diye bir kural yok, onsuz da olabilir.

0|0
    0|0
  • Arkadaş sekste o kadar çeşitlilik varkı örneğin erkek için örnek vermek istersem

en kötüsünü düşünelim erkek bir kaza sonucu penisini kaybetti :) ne olur. karısına hayatı boyunca oral seks, parmağınla g noktasına masturbasyon hatta beke takılan oyuncak penisler bile var kadının tercihi. hatta bunlar kadın için daha iyi bile olabilir en azından orgazm yaşamadan hiçbir seksi yarım kalmaz

kadın için ise en kotüsü ne olur bilmem ama erkeğe gene eliyle nasturbasyon, oral seks veya anal seks yapması erkeği mutlu edeceği ve seks hayatlarını mutlu bir şekilde geçirmelerini sağlayacağını düşünüyorum.

önemli olan birlikte yaşamak isteyip istemedikleri gökten bir elma düşecek kimin kafasına düşecek bellimi :)))

0|0
    0|0
  • sabredilir de...ben diyim olmaz o iş...

0|0
    0|0
  • sabır ederdim sonuçta eşin

0|0
    0|0
  • iddia sal bir durum varsa dayanırım diye düşünüyorum keçi inadım vardır.

fakat onun dışında 1 günü bile zor bulur.

0|0
    0|0
  • Elbetde sabırlı olmak gerekiyor, ama işin bitik kelimesi sanırım erkek kendisinin işe yaramıyacanı düşünmüş yani iktidarı kaybetme korkusu olsa gerek.Erkek gözüyle ben öyle görüyorum

0|0
    0|0
  • seks olmadan zor yahu... sevgilimden uzagim diye 81 gundur elizabeth harici bir durumum yok ve ciddi anlamda zorluyor insani :S ozellikle de aliskin olmadigim icin katlanilmaz bazen

0|0
    0|0
    • bu kardeşin ne zor günler geçiriyor anlarsın elizabeth saman gibi dimi

• olsun la senin kavuşma ümidin var ben durduk yere o kadar gün bekledim boş yere

• hahah haziranda acisini cikartacagim ben :D yoksa hayatta beklemezdim

• İnsan birbirini gerçekten sevdikten sonra sex konusunda da bütün sıkıntıları aşar diye düşünüyorum...

0|0
    0|0
  • sabr etmem... sonuçta ihtiyaçta bu.. sağlık için, tempooo tempooo, derim

0|0
    0|0
Yükleniyor... ;