Kafam çok karışık, sizce hangisini seçmeliyim?

iki kişiyle tanıştım. biri benden beş yaş küçük ünv son sınıf öğrencisi.. diğeri benden beş yaş büyük doktor. küçük olanla aramızda sorunlar oluştu. beni kınayıcı laflar söyledi. senin yaşından dolayı evlilik vaktin gelmiş, bakire olman ayrılık nedenimiz olabilir dedi. büyük olan bakire olman önemli değil. sevgili olursak herşeyi yüzeysel yaşarız senin istediğin dışında asla birşey olmaz korkma benden dedi. sana çok değer veriyorum seviyorum seni dedi. yakışıklı biri değil ama güzel vakit geçiriyoruz. ona daha çok güveniyorum. diğer küçük olanlada güzel vakit geçiriyorum ama son zamanlarda beni kırdı. ama benim içinde güzel şeyler yapmadı değil. gittiği yerlerden beni düşünüp hediyeler almak. arabayla kapıya gelip almalar. bana çikolatalar almalar. gözüm mikrop kapmış benim için bayram günü nöbetci eczane bulup gözüme damla aldı. iyi yanlarıda var küçük olanın. ama ileride benimle evlenirmi bilemem. ben geleceği olan bir ilişki istiyorum. sizce hangisini seçmeliyim? büyük olana aşık değilim ama hoşlanıyorum. yakışıklı değil. sizce yakışıklılık çok önemlimi?

0|0
116

En İyi Erkek Görüşü

• Sadece yakisiklilikla iki guzel sozle evlilik olmaz seni anlayan sana deger veren birini sec

0|0
    0|0

Senin görüşün var mı?

Erkekler Ne Diyor 15

• Yakışıklılık önemli mi değil mi bilmem de, evlilik vaktin gelmiş, bakire olman falan filan diyene tekmeyi basmanı öneriyorum.

0|0
    0|0
  • büyük olanı seç küçükle bir gelecek olmaz

0|0
    0|0
  • Soran14 dakika önceo dediğini bende düşünmedim değil.. amaa aynı anda iki erkeğin tenime dokunması çok iğrenç birşey olur.. kimseye ihanet etmeye hakkım yok. ve kendimi zaten kötü hissederim.. ikisenede aşkım demek ikisiylede sevişmek.. kafam karışır. odaklanamam.

Bu nasıl Bir Yorumdur Arkadas.Bunu Konu yapmanız bile igrenç Absürt Nahoş ! Yazık yazık yazık.Senin Gibi 2-3 Erkekle ilgilenen Cok affedersiniz Fingirdeşen hatunlardan midem bulanıyor.Asifteliktir Bu Sizin gibi bayanlar yüzünden karsı cinslere Güvenmiyoruzz...

0|0
    0|0
  • Oldugu "kadar" olmadığı "kader"

0|0
    0|0
  • aklıma brezilya yapımı pembe diziler geldi.

aşk,ihtiras,ihanet,yalan,para,gangsterler... :)

saka saka. gönlün nası istiyosa öyle yap pisman olmam dedigin kararı ver bence

0|0
    0|0
  • sende neyin kafasını yaşıyorsun arkadaş aynı anda iki kişiyle flört ediyorsun. önce sadakat bekleyip iyilik görmek isterken ikisini de aldatıyorsun. ikisine de mavi boncu kdağıtıp arkalarını dönünce boynuzu takıyorsun...

ne kadar geniş miden varmış.. yarın bunlar basna gelince aglama. bugün yaptıklarına sayarsın.

0|0
    0|0
  • kişilikli ama yalaka olmayanı seç

0|0
    0|0
  • Aslında sen cevabı bulmuşsun sadece yönlendirici destek istiyorsun o haldeiçindeki sesi dinle ve doktoru seç

0|0
    0|0
  • Yakışıklılık çok önemli degil evlilik büyük bir karar ona hangisi uyuyorsa sana göre hangisinin mutlu edebilecegini hissediyorsan durma !

0|0
    0|0
  • büyük maddiyat ile yaklaşmış,küçükde sevgisiyle yaklaşmış

0|0
    0|0
  • selam ben sivastan aziz nasılsın tanışalım mı

0|0
    0|0
  • ıkısındende uzak dur bu kadar net gelecegı olmayacagı kesın

0|0
    0|0
  • buyuk olanla evlen doktormus para vardır onda, kucugude buyugun yetemedıgı yerlerde kullan. Doktoru ıse gonder kucugu eve cagır eglenın bıraz hayatını boyle surdur. Bak sımdı cok uzuldum ben senın durumuna tam bır cıkmazdasın!

0|0
    0|0
  • yalaka olmayanı seç

0|0
    0|0
  • Küçük olana ver büyüklede evlen :)

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 1

• Aynen devam et, ikisini bir arada götürmelisin.

0|1
    0|0
    • o dediğini bende düşünmedim değil.. amaa aynı anda iki erkeğin tenime dokunması çok iğrenç birşey olur.. kimseye ihanet etmeye hakkım yok. ve kendimi zaten kötü hissederim.. ikisenede aşkım demek ikisiylede sevişmek.. kafam karışır. odaklanamam.

Yükleniyor... ;