Bir kız kızlığını verdiği erkek hakkında

bir kız kızlığını verdiği erkek hakkında ne düşünür kendini ona mecbur hissedermi hatta bazı arkadaşalr bana şöyle dedi eğer bir kızı çok seviyorsan git zarı patlat kız senin olsun dediler başka biriyle ne bieşy yaşayabilir nede evlenebilir dediler kızlar siz ne diyorsunuz

0|0
53

En İyi Kız Görüşü

• Siktr eder ya ne bağlanmasıymış yıl olmuş 2013 git zarı patlat diyorlar he kız senin olsun diye tecavüz mü edecen ne malsınız ya

1|0
    0|1
    • soru soruyoz burda

• len amk ben öyle aşır istemiyom çevremde kızı kaçırma flaan filan diyenelr var liseye ggeçince kız gider dötü kalkar falan diyorlar

• geçen yıl amca oğlum geldi kızla bir muhabbet bir muhabbet benim amcaoğluda kızdan bir yaş büyük saçam sapan hareketler yaptığ halde kız onunla muhabbet etti ve bizim amcaoğlu kıza faceden benimle çıkamısın yazdı aynen bu yazdığım şekidle kız düşüneyim dedi 2 gün sorna cevap verdi olur dedi faceden konuştualr durdular kızdan tel numarasını istedi kız vermedi sonra kızla ayrıldılar geçen yıl kız 7, sınıfa amcaoğlu 8, sınıfa geçmişti ilerleyen yılalrda bu çocuk gelir kıza vurup giderse bana çokkoyar

Senin görüşün var mı?

Kızlar Ne Diyor 4

• hayatımda duyduğum en saçma düşünce tarzı.

0|0
    0|0
  • sen öyle san,kız isterse 5o kişiye verir bir kişiyede yedirir

0|0
    0|0
    • Kötü bir durum...Anlayamazsın...Herkesin altına giripte masum sırf onu olduğu gibi seven birine böyle yapması...

• 13 yaşında kızı s.kecekmiş, allah ıslah etsin.

0|0
    0|0
    • kız istiyorsa ?

• komşu kızı 6 yıl oldu buraya taşınalı o zamanalr orta 1 e gidiyordum kız bana deli oluyordu saklambaç oynardık benim arkamdan gelirdi körpe yerlere saklanırdık benim le birlikte saklanrdı gelirdi sürtünürdü tabi şimdi kız büyüdü iyice şu an 8, sınıfa geçti ve dieğr komşular var benim aramın iyi olduğu abilerim var 25 yaşalrında falan diyorlarki lan kız büyüdü iyice bir ayar ver artık şu kıza falan bugün yine bu kızın muhabebti geçti bende bir sorayım dedim

• aşağıda yazmış

• saçmalamayın ya el insaf isinde bacınız vardır herhalde

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 3

• kızlar ne der bilmiyorum ama kim dediyse sana şaçmalamış yok öyle bir şey sen enpati kur sen kız olsaydın sence öyle yaparmıydın..

0|0
    0|0
  • o dediğin tutucu yerlerde olur ama şu zamanda kimse takmaz onu.

0|0
    0|0
    • tutucu yer küçük ilçelerde mi mesela bizim ilçe 15 bin nüfusluda

• erkeğin ailesi önemli ve kendi yetişmesi

• Tecavüzun suç olmadığı bu ülkede senin yaptığın yanına kar kalır kızın hayatı kararır sanada sittin sene bağlanmaz hatta nefret eder bütün herkeste senin nasıl bir şerefsiz olduğunu anlar.

0|0
    1|1
Yükleniyor... ;