Regl tarihim 13 gün gecikti?

Regl tarihim cok gecikti :/ hamile olma ihtimalim yok doktora gittim bir sorun da yok gecen ay adet söktürücüyle oldum ama bu ay ilacla da olamadim ne yapabilirim? Kürler, ilaclar herseyi denedim ama olamiyorum

0|0
15

En İyi Erkek Görüşü

• Allah'a bin şükür erkeğim şükürler olsun Rabbim

1|0
    0|0

En İyi Kız Görüşü

• olur öyle şeyler hemen korkup tribe girmeyin herkesin bünyesi ve hormonları farklı çalışır genetik problem olabilir herşey olabilir biraz araştırın bunları

0|0
    0|0
    • Tribe girmek degil her yerim sisti, kasiklaeim agriyo, regl ruh halindeyim ve bu durum yaklasik 3 haftadir ayni. Doktora gittim bir sey yok dedi. Ailemde de herkes düzenli oluyoe

• anladım peki şifalı bitkiler kitabına bak orda yazan tarifler kesin işe yarar kocakarı ilaçları filan yok mu çevrenizde eskilerden teyze yardımcı olsun ise yarar bak ciddiyim

• Sogan kürü, maydonoz kürü, nane cayi... hepsini denedim ilac da ictim ama yok

Senin görüşün var mı?

Erkekler Ne Diyor 4

• Stres var mı?

0|0
    0|0
  • aman tanrım yoksa yoksa sen

0|0
    0|0
  • kist veya miyom olma ihtimali vardır kadın doğuma gitmelisin

0|0
    0|0
  • Ne güzel işte regl olmak işkence değil mi.

0|0
    0|0
    • Olamamak işkence

• 4 gün sürüyor oluyorsun bitiyor. Olamayınca o regl ruh hali, agrisi, sisligi günlerce sürüyor

• Anladım geçmiş olsun kardeşim umarım rahatsızlığın geçer.

Kızlar Ne Diyor 0

Kızlardan En İyi Görüş seçilmiş, ancak hala görüşünü paylaşarak katkıda bulunabilirsin.

Yükleniyor... ;