Cinsellik hayatınızda ne derece önemli?

benim için artık çok önemli hayatımı bir yerden sonra sex'e adamak istiyorum. o derece önemli bir yeri var hayatımda. bu arada yaş 23 ama hiç cinsellik yaşamadım bugüne kadar.

0|0
50

En İyi Kız Görüşü

• :D ay hiç gülesim yoktu kahkaha attım resmen. çok tatlısın sen yaaaaaaa ;)

0|1
    0|0
    • deme öyle utandım.

• Nolur yanlış anlama hayatımı cinselliğe adayacagimi okuyunca sex bombası diye gecti bir an aklımdan sonra hiç yasamadım diye okuyunca acayip sevimli geldi sözlerin. Walla bak alay ettiğimden değil. Cok içten buldum yazdıklarını ;)

• :D hehe.. hmmm tamam sağol <3 sevdim seni

Senin görüşün var mı?

Kızlar Ne Diyor 4

• cinsellik yaşamadıysan kendini cinselliğe adamak istediğini nereden biliyorsun uyani o zevke bu kadar bağımlı olacağını nereden biliyorsun? bence böyle düşünmenin nedeni hala cinsellik yaşamamış olman cinsel olgunluğa henüz erişemediğin için genç erkek gibi seks düşünmen artıyor isteğinde artıyor

0|0
    0|0
    • tabi 13 yıllık elizabet olunca geçmişin hıncını almak istiyor insan. ya insan p*rnoya veya mastürbasyona bile aşırı bağımlı olabiliyor gerçeğine neden bağımlı olmayayim. esas gerçeğini yapmak hepsinden zevklidir.

• gerçeğini yapınca bir süre tatmin oluyorsun mastürbasyonda tatmin olma daha zor yani daha bağımlılık yapıcı ha bu kişiden kişiye değişir tabi

• Tutmayın küçük enişteyi

0|0
    0|0
  • sen önce bir yaşa beğenirsen öyle karar ver :)

0|0
    0|0
    • beğenilmezmi ya şu ana kadar karşı cinsten kimsenin ben elini bile tutmadım, bırak cinselliği sadece sarılıp öpmek bile yeter aslında, dünyadaki en iyi 3 şey zaten: sex, içki, müzik...

• olmazsa olmazım. cinsellik olmadan o ilişkiyi yürütemiyorum

0|0
    0|0
    • zaten o güzel duyguları yaşayamayacaksan ilişkinin ne anlamı var haklısın keşke her kız senin gibi düşünebilse...

• duygular düşünceler birbirini tutabilir ama ten uyumu da çok önemli öyle yıllarca aşkım canım cicim mesajlaşalım tlf konuşalım falan gelmiyor bize. eğer ki birbirimizin hayatındaysak ihtiyaçlarımızı da birlikte giderebiliriz.

Erkekler Ne Diyor 0

Erkeklerden ilk görüşü sen paylaş ve
1 Xper puan fazladan kazan!

Yükleniyor... ;