Cinsellikte isteksizlik yaşayan varmi?

3 yillik evliyim ama isteksizlik var. asiri zevkte alamiyorum. esim surekli istekli

0|0

En İyi Erkek Görüşü

Erkekler Ne Diyor 22

• Cinsellikte ilişki öncesi tatlı şakalar renk katar, ayrıca sen isteksiz oldukça eşin daha fazla arzular. bu işler hep tersi olur. esinin senin hassas bölgelerini uyarması gerekir. yani püf noktaları iyi bilmeli. aksini yaparsa sen evlilikten gittikçe soğur ayrılığa kadar gider bu iş.

0|0
    0|0
  • Vajimus olabilir ya da yeterli uyarilma uyusma saglanmamis olabilir. Bu konuda evlilikn ya da iliski terapisi alabilirsiniz eşinizle beraber

0|0
    0|0
  • Iki nedeni olabilir eşin seni tatmin edemiyordur buda seni cinsel isteksizlige itmis olabilir ya da ilk deneyim çok kötü geçmiş olabilir

0|0
    0|0
  • Ne zamandır böylesin?

0|0
    0|0
  • cinselliiği öğrenmeye başladıktan beri öyleysen bir sağlık sorunun vardır.. evliliğin başından beri öyleysen ten uyumsuzluğun vardır ama evliyken başta iyi sonra sonra böyle olduysan eşin gözünde kara oluş olabilir

0|0
    0|0
  • Ben cinselligi oldum olasi sevmedigim icin gereksiz bir kriter.

0|0
    0|0
  • yatak odanızı renklendirin

0|0
    0|0
  • Renk katsın eşin araya biraz vakit koysun hergün olmasın belki zevk alırsın

0|0
    0|0
  • Vardir belki

0|0
    0|0
  • Ama sebebi ne? Sonra esiniz aldatinca aldatti diue agliyosunuz

0|0
    0|0
  • Eşin kadın dilinden anlamıyor. Seni zevke getirmesini bilmeli bilmiyorsa bu işi öğrenmeli benim prensibim önce partnerime zevki yaşatmak en son kendim yaşamdır. Bu şekilde beraber olduğum bayanlar çok mutlu oldular.

0|0
    0|0
  • Hiç bir zaman olmadı günden güne artıyo... :)

0|0
    0|0
  • yoo :D elimle gayet mutluyum hiç isteksiz değil :D :D

0|0
    0|0
  • birdenmi oldu baştan berimi böyle

0|0
    0|0
  • kotu

0|0
    0|0
  • ara ara yapin

0|0
    0|0
  • Karşılıklı en çok neler zevk veriyor konuşmalısınız. İlişki öncesi uzun tutulmalı. Belki de fantazi zamanı gelmiştir artık. Kıyafet, rol, mekan gibi. İlişki illa yatak odası değil. Dışarıda, mutfakta vb. Diğeri görev duygusu gibi oluyor. Onunla mutlaka konuşun derim.

0|0
    0|0
  • Valla ayni durum bende de var benim eşimde ayni senin gibi isteksiz zevk alamiyor haliyle banada zevk vermiyor bu durum erkek için cok kotu bir şey kendimden biliyorum bende çok istekliyim ama hevesim bazan kursağimda kaliyor 😔peki sana birşey sormak istiyorum kaçgünde bir ilişkiye giriyorsunuz?

0|0
    0|0
    • cok az diyceksiniz ama bazen 2 haftada bir...

• Doğrudur sende ayni benim eşim gibisin ben ondan istemezsem o demezki hadi yapalim diye şuanda bile 20 gün oldu nerdeyse yapmayali. hak veriyorum size isteğiniz yok caniniz çekmiyor belkide hiç yapmazsa aklina bile gelmiyecek. Ama birazda bizleri düşünün mesela benim yerimde bir başkasi olsaydi çoktan başka kadina gitmişti veya boşamıştı onu ama yapmadim

• Ben aslinda o zevk alsin diye elimden geleni yapiyorum ona dakkalarca oral bile yaptiğim oluyor ama ne yaptiysam düzelmedi.

• degisiklik yapin hayatinizda biraz duyguya onem verin zamanla duzelir insallah

0|0
    0|0
  • 3 yillik evliyim bende esim cok istiyor ben istemiorim neden acaba?

0|0
    0|0
  • Erkekler Devam
    2

Kızlar Ne Diyor 0

Kızlar görüş yazmamış.

Yükleniyor... ;