Regl gününüzde sevgiliniz çikolata vs. dolu bir kutu yapip gönderse ne tepki verirdiniz? KIZLAR 🤔🤔?

Regl gununuzde sevgiliniz bir kutu cikolata sicak su torbasi gibi bir hediye paketi yapip siz habersiz gonderse onun hakkinda ne gibi dusunceleriniz olur sevinir mutlumu olursunuz yoksa terslermisiniz

Güncellemeler:
Tüm kizlar olumlu gorustemi acaba 🤔🤔🤔
KIZLAR?
Guncel..

0|0

En İyi Kız Görüşü

• bu garip olurdu sanırım kararsız kaldım

0|1
    0|0

En İyi Erkek Görüşü

• Vay çakal derim 😀 biliyor ne zaman ne hamle yapacağını

0|1
    0|0
    • valla aklima geldi oyle bise yapsam terslermi diye ama bil bakalim ne eksik baskan 🤔😅😅

• ahaha aynen 😅😅😅

• Ama hamlen güzel olurdu o dönemde canları tatlı çeker, ama spor salonuna birlikte gitmek daha iyi denemişliğimiz var çoğu kız belki ağrıdan kalkamıyordur bizimkisi squat yapıyordu deli 😂

Kızlar Ne Diyor 9

• Basarım nikahı 😂😂😂

0|1
    0|0
  • cok sevinirim :)

0|1
    0|0
  • cikolatayi birak 1 gül almayi bile düşünen olmadi 10 ay boyunca 😐 nerde oylesi

0|1
    0|0
  • benim regl günümü o nereden biliyor ulan?

0|0
    0|0
    • sevgilin anlar ya da demezmisin sorsa sana

• 😊😊😊

• Regl önemli bir konu hayat kurtarır 😀

• boynuna atlarım :d

0|0
    0|0
    • peki annen gorse bunu ne derdi

• demek okadar sevinirdiniz ha.. ulan ne ince ruhlu biriymisim bende ya valla 😅😅😅

• Ay yerim ben o sevgiliyi 😊

0|1
    0|0
  • Kocaman sarılırım

0|1
    0|0
    • çok ince ruhluymusumda haberim yokmus😃😃 bende kizlar hoslanmaz tepki gosterir diye dusunuyodum

• Hıhı

• 🤗🤗🤗

• Sevinirdim

0|1
    0|0
  • Sevgilimin canını yerim öyle bise yapsa ama çikolatayi geçtim anlayis bile yok o dönemlerde 😒

0|1
    0|0
    • terslemezdin yani neden bole biae yapiyon die

• Sıradan bir erkek arkadaşım yapsa hoşuma gitmez ama sevgilimin yapması çok hoşuma gider zarif bir davranış bana göre.

• anliyorum 😊😊

Erkekler Ne Diyor 0

Erkeklerden En İyi Görüş seçilmiş!

Yükleniyor... ;