Penisim çok küçük?

Arkadaşlar penisim çok küçük Çan'ımı çok sıkıyor. Kalkmamışı 3 cm civarı kalkmış hali 11-12 cm civarı. Resmen çıldıracagım. Evliliğe hazırlanıyorum yaşım da geçti zaten ama penisimden dolayı evlenmeye utanıyorum. Penisi büyütmenin bir yöntemi yok mu? p*rno sitelerinde satılan ilaçlar işe yarıyor mu?

0|0
09

En İyi Erkek Görüşü

• O ilaçlar hiçbir işe yaramaz. O sitelerdeki videolarda tamamen sahtedir, montajdır, üzerinde oynanmıştır.
    Sosyal medyadaki milletin 20 cm - 25 cm gibi atıp tutmalarını aldırma.

0|0
    0|0

Senin görüşün var mı?

Kızlar Ne Diyor 0

Kızlardan ilk görüşü sen paylaş ve
1 Xper puan fazladan kazan!

Erkekler Ne Diyor 8

• hiç korkma evlen bir kadını tatminetmek için 7-8 cm yeter kızkığı bozmak ise 6-7 cm gerekir zaten toplumun çoğunun penisi 10-16arasındadır seninki daha iyi eşini acıtmaz yaşınkaç daha fazla bilgi verebilirim

0|0
    0|0
    • 30 Yaşındayım

• şimdiye kadar birşeyler öğrenmedinmi bir kadınla kızla ilişkiye girdinmi

• Kız arkadaşlarım oldu ama cinsel ilişki olmadı. Ben rizede yaşıyorum cinsel ilişkiye girsem kellemi uçururlar 😂

• İlaç filan yok büyüten. Kalınlığı iyiyse sorun yapma bence.

0|0
    0|0
  • Abi benim aletim 22cm ama seninki daha ideal emin ol büyük olunca +olmuyor emin ol hatta zorlanıyorsun partner bulmakta sen olanla yetin ilaci boşver begenen boyle begenir daha iyi emin ol

0|0
    0|0
  • Kader bu dostum. ön sevişmeyi uzun tutun sizde

0|0
    0|0
  • Birazdan heyecan katarsin olur 15 ne kafaya takiyorsun yaw

0|0
    0|0
  • işe yaramaz tuzak

0|0
    0|0
  • O oranlar yeter dert etme. Nasil kullanacagini ogren sen.

0|0
    0|0
  • 11-12 normal. Bu gibi sitelerde bisürü embesilin yok 20 cm yok 25 cm diye atıp tuttuğuna bakma. Benim penisim de 11-12 cm ve onlarca sevgilim oldu şimdiye kadar hiç sıkıntı yaşamadım.

0|0
    0|0
    • Manita yapma konusunda sıkıntım var nasıl manita yapabilirim taktik verebilir misin? Sevdiğim bir kız var çıkma teklifi ettim kız benlen resmen dalga geçti

• Öyle sallamakla olmuyor işte. Kız onu ciddi sevdiğimi düşünmüyor işte. Arkadaşıyla konuşurken gizli gizli dinledim. Beni çok seviyormuş dedi kahkaha atarak.

• Kazık kadar adam olmusun Bu yastan sonra ben mi ogretcem lan sana kadinlara nasil yaklasman gerektigini. Ciddiye almiyolarsa var demekki bir bildikleri. Hiyarsin demekki..

Yükleniyor... ;