Neden buradakiler mast düşkünü ?

disari cikiyorum kimse yapmiyorum diyor buraya gelince herkes ben yapıyorum diyor bu nasıl bir iş yoksa ozentilik mi acaba ya da herkes yapıyo bende yapayim diyorsunuz anlamadım sizi gerçekten

0|0

En İyi Erkek Görüşü

• Ben de kızların bu kadar azgın şeyr meraklı olduğunu bilmiyordum bir kısmının kızlar dışarıdan efendi normal saygılı terbiyeli görünüyor ama malesef öyle değil miş. Arıyorlarmış tek gecelik ilişki sanal kızların gerçek yüzünü bu sitede gördüm ve pes de dedim açıkcası. Kız dışarı çıkınca her gördüğü erkekle yattığını düşünüyormuş bu kadar azgınlık ne ya yuh yani.

0|1
    0|0

Erkekler Ne Diyor 11

• Birincisi sadece erkekler cevap yazmış düşündürücü :D İkincisi de dışarıda bunun söylenmesi benim için uygun değil ama burada gizliye alarak diye bir şey var. Çok kullanılan. Sende gizlisin zaten :D Burada bu yüzden herkes her şeyini söyleyebiliyor. Ama dışarısı farklı burada herkes dürüstçe davranıyor çünkü burada böyle bir olay var ve ya burada bir çok kişi birbirini tanımıyor ve bunu yapan çok kişi olduğunu biliyor.100 kişiden 95'i yapıyor emin ol.

0|0
    0|0
  • sende adamlar ıkarşına alıp soruyormusun yani? okadar cesur bir insanın karşısında insan cesaretini yitirir ve MİNNAK HARKFLERLER ÜÜ ÜÜHHHH YEPMÜORUM DER ABLASI

0|0
    0|0
  • Bazıları söylemiyor ışte.

0|0
    0|0
  • Hayal ürünü hepsi

0|0
    0|0
  • Saklıyorlardır işte çok şeapma sen gene

0|0
    0|0
  • 100 kişiden 99u yapıyo emin ol ;)