Benimle seks konuşmuyor arzulamıyor mu anlamadım

biz 4 aydır çıkıyoruz kaç defa ayrılma eşiğine geldik beraberiz ancak bana saygısından olduğunu söylesede yanyanayken cinsel öpüşme sarılma bişeyler yaşıyoruz ayrıyken bazı erkekler vardır gece mesaj atar boşalt falanm diye cinsellik konuşur benimle hiç o konulara girmiyor biz daha yeni boşaltma olayına girdik öncesinde sadece öpüşme elleşme vardı.sorduğumda ise ben sana saygı duyuyorum cinsel açıdan kullanmıyorum seni seviyorum ben diyor kendisi 33 yasında o isteklerini dışardanmı karşılıyor sizce ben bakireyim ayrıca çözemedim ben bazen hoşuma gitsede cinsel açıdan kullanmıyor diye bazende beni arzulamadığını düşünüyorum

Güncellemeler:
bir ara ayrılmıştık bir kadınla çıktı sonradan geri birleştik onu zorda olsa affettim o kadını bıraktı neyse onunla 20 gün falan görüştüler kadın benim ondan soğumam için neler söyledi geceleri boşaltırdım onu diyor benden kaç kez istedi vermedim diyor bunları duydukça ne düşüneceğimi bilemedim

0|0
221

En İyi Erkek Görüşü

• Ulen becerse amacı kötü dersiniz becermese neden beğenmiyor arzulamıyor başkasıyla mı yapıyor dersiniz. Bu yaşa gelmiş hala bu soruyu mu soruyorsun? Ayrıca cinsel öpüşme ne be? Cinsel olmayan öpüşme mi varmış? Başkaları mesajda boşalt diyor demişsin ya her erkek aynı değil demek ki bu sefer bulduğun eskiler gibi değilmiş. Ayrıca Türkçen ve anlatımın rezalet. Elleşme ne demek yaaa? Serseri erkekler gibi konuşuyorsun. Sen sevgilinle de bu şekilde konuşuyorsan tabi ki arzulamaz seni çok iticisin. Bir adada yalnız kalsak harakiri yaparım bee.

2|2
    0|0

Senin görüşün var mı?

Erkekler Ne Diyor 20

• İnsan gibi birisidir,aklı başındadır,seni seviyordur.

İnsan sevdiğine değer verir,değer verdiğine kıyamaz onu ondan çok düşünür...

0|0
    0|0
  • O konuşmuyorsa sen konuş, gelmiyorsa git.

Hep bizden beklemeyin demekki seninki öyle. baktın yine iş yok yol ver gitsin.

0|0
    0|0
  • Seni sevdiği ve kaybetmek istemediği için onuda diğerleri gibi düşünme diye bu konuya girmek istemiyor onun için sen bu konuyu onunla konuş beklentilerini ve gördüklerini anlat mutlaka değişiklik olacaktır.

0|0
    0|0
  • Sen ne istediğini bilmeyen tiplerdensin anlaşılan.

Eğer cinsel anlamda ona karşı net olursan oda sana karşı net olur.

0|0
    0|0
  • Cinsel öpüşme derken... Oral mi demek istiyorsun?

0|0
    0|0
  • Adam çapkın belli fırsat oldukta kullanırım gittikten sonra umrum da olmaz taktiği .. bu taktikte önceden çok kullanılırdı halen daha işe yarayabiliyormuş :)

0|0
    0|0
  • bilmiyodur belkidee...

0|0
    0|0
  • adam doğru söylemiş olabilir...,her erkek öyle söyliyemez emin ol..bende söyliyemem beni boşalt diye çünkü her kız da aynı değil beni yanlış anlar diye düşünürüm...

0|0
    0|0
  • Ulan yıl olmuş 2013 hala "niçin bana erotik mesaj atmıyor?" diyen kız var

0|0
    0|0
  • belki gaydır.d

0|0
    0|0
  • Baştan çıkar..

0|0
    0|0
  • ozaman benı eklesen ıstedıgın durum bende :)

0|0
    0|0
  • Ramazan ramazan içmeyin bari yav. Git bir kahve iç kendine gel.

0|0
    0|0
  • Adam kızlarla yata yata tlfda sex onu hiç sarmıyor

0|0
    0|0
  • Yapılması gerekir bence :)

0|0
    0|0
  • hımmm belkiii kalkmıyodur

0|0
    0|0
  • Bak arkadaş. Hadi boşalt beni falan filan mesaj olayları yalan. Adam apaçık seni seviyor. Bunu demek istemiş. Evlenince hertürlü arzular seni merak etme o konuyu. Yanlış anlamazsanız yaşınız kaç ?

0|0
    0|0
  • ılıktır o kesin erkek dediğin adam böyle yaparmı hiç (:

0|0
    0|0
  • Size de konuşsak bir dert, konuşmasak ayrı bir dert... :/

0|0
    0|0
  • arzulamıyor

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 2

• boşalt beni asdfghjkl tırmala beni kaşı beni :( beynine osurayım gizli

0|2
    1|0
  • ayyyy bir başını bir k.çını okudum konun rezalet! ne düşüneceğim diye mi soruyorsun hala?

adam sana başka ne yapsın pardon?

0|1
    0|0
    • Yaranamıyoruz size erkek milleti olarak :PPP

• kaç tane hatundan sana gelmiş hala affetme peşindesin.bu kadar kadınlık gururunu yerlere atma.

• evet affettim seviyorum çünkü

Yükleniyor... ;