Kizlik zari hakkinda

Kızlık zarının yırtılmış olduğunu nasıl anlıyabilirim. Şimdik bazıları diyecek ya kızlık zarımı kaldı bu devirde. Ben kenidim bakır isem bakır bir kızlada hayatımı birleştirmek isterim. Bundan doğal ne var. Bundan dolayı evlendiğim kızın kızlık zarı olup olmadığını veya sonradan tamir (dikildiğini) anlamam mümkünmü? Tabiki evlilik güven üzere yapılmalı. Herkes doğruyu söylemeli, ama maalesef bizim zamanımzda bu zorlaştı, kimin ne yaptığı bilinmiyor.

Şunu birinden duymuştum, kızlık zarının yırtılmasından gelen kan vücuttaki kandan biraz farklıymış. Çarşafa bulaştığında yıkasan bile çıkmazmış. Ama sonradan tamir edildiğişe o kan yıkamakla çıkarmış. Bu konuda bilgisi olan varmı?

Birde kızlık zarı olan bir kızla ilişkiye girildiğinde nelere dikkat edilmeli. Yavaş mı hareket edilmeli ? Teşekkürler!

Ciddi cevaplar bekliyorum.

0|0
61

En İyi Kız Görüşü

• Senden önce yaşanmış bir olay için neden bir kişiye namussuz diye bakıyorsun ki? Ben ce zihniyetini değiştirmelisin. Açıkçası ben, evlilik öncesi fiziksel yakınlaşmayı dini değerlerimiz sebebiyle doğru bulmasam da hem evleneceğim insanın hem de hemcinslerimin geçmişinden dolayı dışlanmasını doğru bulmuyorum.

Sonuçta, kişinin yaşadıkları Allah'ı ile kendisi arasındadır. Belki de ''hymen''ini sevdiği insana verip de sonradan öyle bir tövbe eden kız Allah katında senden, benden çok daha değerlidir. Bunları biz bilemeyiz.

Ya da herşeyi yapıp da senin akmasını beklediğin kanı iyice koruyan, bir bayanla da evlenmiş olabilirsin... Bunu nasıl anlayacaksın peki?

Ben senin yerinde olsaydım, beni benden sonrası ilgilendirir, diye düşünürdüm. Kadın seni tanıdıktan sonra, aklına başkasını getirmiyorsa, gözü senden başkasını görmüyorsa kimseyi geçmişi ile yargılamamasın bence... Yine de tercih senin... Allah hayırlısını kılsın.

0|0
    0|1

Senin görüşün var mı?

Kızlar Ne Diyor 5

• o kız senin aklını öyle bir alır ki o an :D bir b*k anlayamazsın :D

0|0
    0|0
  • saçmalama, o da normal kan yıkamakla nıye çıkmasın şarap mı bu :D saçmalığa bak

0|0
    0|0
  • Saçmalama arkadaşım kan kandır bir güzel kandırmışlar seni anlayamazsın dikildiğini

0|0
    0|0
  • yaw ihtiyar kadınlar gibi sapır saçma şeyler söylüyorsun. mümkün mü allasen kanın yıkanıp çıkmaması günümüz deterjanlaıyla. azcık aklını kullan. anacım güvenmiyosan evlenme. öbür türlü hayatta anlayamazsın

0|1
    0|0
  • senin kafana sanki kendisi bakirr sen nasıl kanıtlıcan kıza yaa

1|0
    0|0
    • dedigim gibi burada en önemli faktör güvendir ! Ben kendimden eminim. Ve herzaman dogurdan yanayim. Kizlik zari varmis yokmus bunlar fazla önemi yok, önemli olan güvenmek. Ama maalesef güvenmek cok zor. Iki taraf icinde. Güvenmek güzeldir ama kontrol emin olmaktir. Bu kizlarda mümkün olabiliyor, erkeklerde maalesef böyle birsey yok.

Erkekler Ne Diyor 1

• duydukların saçmalıktan ibaret.

önceden yırtılmış bir kızlık zarının dikilip dikilmediğini sen anlayamazsın. vajina girişi çok geniş olmadığı sürece ve zarın parçaları bile görünmediği sürece, bir kızın bakire olup olmadığını anlaman da çok zor. bunun için tecrübeli bir göz gerekir. yani bir jinekolog.

0|0
    0|0
Yükleniyor... ;