Siz böyle bir teklif karşısında ne tepki verirdiniz?

ya kızlar benim uzun süredir bir hayalim var

oda partnerimle yer değiştirmek nasıl olacak derseniz ben onun kıyafetlerin giyeceğim (onun benim için aldığı kadın kıyafetleri) ve onun a erkek gibi giydireceğim onan bir kadınmış gibi hizmet edeceğim ve günün sonun strapon onun kadını olacağım size sevgiliniz ya da eşiniz böyle birşey dese ne dersiniz tepkiniz ne olur...

ben erkeklerden hoşlanmıyorum bunu bilin gay değilim

0|0
211

En İyi Erkek Görüşü

• Cümlen kızlarsa hitap edeek başlamış olsa da ; Üçüncü kez aynı cümleyi kullanıyorum :

Bunun için önünde eğileceğin kadına bir erkek olarak tekrar doğrulabileceğini ve o kadının bundan sonra dönüp yüzüne erkeğim diye bakacağına inanıyor musun ? Gay değilim diyorsun ama , crossdressing de humiliation 'da bir eşcinsellik modelidir, illa arkanda fiilen bir erkek olması gerekmiyor , erkek hissi veren kadın da aynı kapıya çıkıyor.

Gay olmayabilirsin ( yani aktif olarak erkekleri tercih etmeyebilirsin ) ama latent gay'sın ( gizli eşcinsellik ) .. Bu seni rahatsız etmiyorsa bu durumda sorun da yok , zira eşcinsellikler hastalık olarak kabul edilmiyor artık.

0|0
    0|0

Senin görüşün var mı?

Kızlar Ne Diyor 2

• değişik bir fantezi. eğlenceli olabilir:)

0|2
    0|0
    • ciddimisin

• Cuckold konularından sonra strapon ile ilgili yorumlarınla da ne kadar açık fikirli olduğunu kanıtlamış oldun, keşke senin gibi daha çok kadın olsa

• Allah akıl fikir versin

0|3
    0|0

Erkekler Ne Diyor 10

• sonrasındakı fantezındede partnerının abısını babasını falan cagırırsın sanırım,hergun kucuk dılımızı yutacak seyler duyuyoruz aşmışız toplumca,tas yagmasa bari,allahım bızı bunlarla aynı kefeye koyma yarabbım

0|0
    0|0
  • böyle adamın ağzını yüzünü dağıtana kadar döverim arkadaş gay liyi de bir yere kadar anlarımda bu sapkınlığın boyut değiştirmiş hali

0|1
    0|1
  • farklı bir zevk olmalı . çok cesaret gerektirir senin için ..her erkek cesaret edemez .yaşamak gerekli o anın nasıl olacağını ,nasıl bir duygu olduğunu .ama kızlara itici gelebilir .

0|0
    0|0
  • gay değilsin de içinde bişeyler olmasından hoşlanıyorsun anlaşılan, bu ne perhiz bu ne lahana turşusu?

bana hatun böyle diyecek, kolundan tuttuğum gibi kapıya koyarım onu.

0|0
    0|2
  • sonradan alışmayasın bak!

0|0
    0|0
  • deldirceksin zorla kestaneyi :=) boyle adamlara veren kızların ben ta beynını ...

0|0
    0|0
  • Memleket kimlere kalmiş , hasta misin kardeşim

0|0
    0|0
  • tehlikeli hareketler bunlar

0|0
    0|0
  • sabahta gorduk la bu soruyu !

0|0
    0|0
  • senin gidişat iyi değil , her an boyut değiştirebilirsin ..

0|0
    0|0
Yükleniyor... ;