Hiçbir kadına güvenemiyorum. Sizce ben böyle bir şeyi haketmiyor muyum?

yaşım 26 ve artık evlenmek istiyorum iyi bir işim var askerliğimide yaptım ve hayatımı birleştireceğim bir eş istiyorum. fakat hiçbir kadına güvenemiyorum .

ben evlendiğim kişiyle herşeyin ilkini yaşamak istiyorum onunda ilki olmak istiyorum. ben bakir bir erkeğim. elbette flörtlerim oldu ilişki konusunda da isteseydim birliktelik yaşardım onlarla ama asla böyle bir şey yapmadım sadece el ele tutuşmalar oldu.

ben evlilik öncesi böyle şeylerin yaşanmasını istemeyen biriyim ve evleneceğim kızında bakire olmasını ve hiçbir şekilde cinsel birşey yaşamamış olmasını istiyorum. ama malesef bu zamanda böylesini bulmak çok zor sanırım . istereniz bana örümcek kafalı deyin isterseniz dar kafalı deyin ben bunları istemekle haksız mıyım?

0|0
82

En İyi Kız Görüşü

• bakir olduğundan bakire biriyle evlenmek istemen en doğal hakkın eğer sen bakir olmadığın halde bakire istesen o zaman örümcek beyinli olurdun. sen de istediğin özelliklerde aradığın kişiyi bulabilirsin zaten o doğru kişiyi bulduğunda güvensizliğin kalmaz bu zamanda zor bulunmaz diye birşey yok. burada herkesin yazışmalarını okuyunca belki öyle birşey düşünüyorsun ama hala bakire saf temiz güvenilir kızlar var. sadece insan aradığını kolay bulamıyor

0|1
    0|0
    • teşekkür ederim umarım dediğiniz gibi olur

Senin görüşün var mı?

Kızlar Ne Diyor 7

• bence bunu takıntı haline getirmemeyi dene

1|0
    0|0
    • kızlar bir eş tercih ederken iyi bir işi olsun güvenilir olsun yakışıklı olsun maddi anlamda iyi olsun takıntıları varken ben böyle bir takıntım yüzünden haksız mıyım yani

• iyi de bu takntının zararı sana yani..

• mezar taşına açılmadan iade yazarız sana bu gidişle.

0|1
    0|1
    • istediğin şekilde dalga geç

• istediğin gibi birini bulursun umarım ne diyim. ama bigün birini çok sever de onu her haliyle kabul etmek zorunda kalırsan çok büyük laf etmişim dersin.

• Senin gibi erkekler kaldıysa mutlaka kızlar da vardır.

0|0
    0|0
  • Bakire kızların soyu tükeniyor,artık eşini taa beşikteyken kapman gerekiceek -,- acele et ve haksız değilsin

0|0
    0|0
  • haklısın tabi. ve aradığın kriterde kızlar hala var moralini bozma ;)

0|0
    0|0
  • yalnız değilsin...

0|0
    0|0
  • istemek hakkın veya değil onu tartışmam ama tek kriterin bu olmaması gerektiğini düşünüyorum.

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 2

• kayıp nişanlı isminde bir film vardı.hatun 1.dünya savaşı cephesinde öldüğü söylenen hatta temsili mezarını gördüğü nişanlısını arıyordu.her söylenen adamın öldüğü şeklindeydi yinede inanmadı sabretti uğraştı aradı buldu.bence bekaretten ziyade sevebileceğin birini bulmaya çalış bekaret 3 saniyede bozuluyor ama karakteri bozmak diye bir hadise yok daha tarihte.

1|0
    0|0
  • Mayın tarlasında papatya arıyosun. Bulursunda yollar çetin..

1|0
    0|0
Yükleniyor... ;