Cinselliğinizi istediğiniz gibi yaşamaya engel olan şeyler var mı?

Cinselliğinizle memnun ve barışıkmısınız sizce?

Cinsel hayatınızdaki engeller, aşamalar neler sizce?

Mesela dini yasaklardan dolayı kendinizi kısıtlanmış hissettinizmi?

Yada erken boşalma, vajinişmuş gibi hastalıklarla sorun yaşadıniz mi?

Konuşalım dostlar

0|0
619

En İyi Erkek Görüşü

• benimki hem dini hem gelecekle ilgili kaygılar mesela diyelim ki yaptım ya evleneceğim kadında yapmışsa diye düşünürüm ben bakir olayım ki eşimde bakire olsun tertemizim dudak dudağa bile öpüşmekten kaçtım ama bu çok ağır bir yük bilemezsiniz etrafında o kadar anlatan yaşayan varken yapmamak bazen alay konusu oluyorum bazen takdir ediliyorum ahh ahh

2|1
    0|0

Senin görüşün var mı?

Erkekler Ne Diyor 18

• Merhaba, hiç bir canlı tek başına cinselliğinden şikayet etmez, tek başına yapılan antremanlardan kim mutsuz olmuştur.birliktelik konusunda partnerinizi iyi tanıyıp ve isteklerine dogru cevap verdikten sonra mutsuzluk mu kalır ortada, erken boşalmada vajınisda da partnerinin tecrübesiz ve hoyratça davranmasından kaynaklanır,kadınları ilk deneyiminden önce ilişki kötü anlatılır ve çok sert davranılırsa tabiki kendini ilişkiye veremez ve kaçar,tabularda ve yanlış bilğilerden insanların cinsel hayatı başlamadan bitiyor,sevmek bir sanatsa,üstad olmak zaman meşakat ve emek ister.

0|0
    0|0
  • Ahlaki ve dini gerekçeler engeldir

2|2
    0|0
    • kısa net.. doğrusu budur.. bu engel olmasa diğerleri aşılabilir engeldir

• herkesin illaki bazı sorunları vardır. dörtdörtlük bişe yok. herşey filimlerdeki gibi olmaz. önce bunu kabullenmemiz gerekir diye düşünüyorum. çok önemli olmayan şeyleri zamana bırakmak dert etmemek lazım. bazen de doktordan yardım almak faydalıdır. yine eşler arasındaki cinsel meseleler içe atılmamalı eşlerin birbirlerinden beklentileri fantaziler vb. rahat ve açık açık konuşulmalıdır.

0|0
    0|0
  • gayet barışiğım bu konuda herhangi bir negatif durumla karşılaşmadım hatta bazı zamanlar isteklerimin beni sapkın hale getirdiğini bile düşündüm, ergin psikoloğu olan arkadasım bunların gayet normal ve gerekli seyler olduğunu söyleyerek beni rahatlatmiştir.

0|0
    0|0
  • En bütük engel mahalle baskısı :D Ya da Acımaz Dimi Bak Geciktim 2 gün Baba Olacaksın Annem Anlamaz di mi vs vs daha neler neler Tecrübe lazım iki tarafada :D

0|0
    0|0
  • Benım yok ama tek sorun su dıyebılırım yanı sız kızllar olarak genelde ıstedıgınız kısıyı elde edebılırsınız ama erkekler ın secenegı az oysa o kadar mukemmel kadınlar varkı yasanacak. Zaten ıstedıgın kadın degıl yataktakı bırde ufak bı nazlanma varsa tamam gelde onla mutlu ol. Bırde ılk bosalmadan sonra bosalamıyorum ıstıyorum cok zorlanıyorum bu ıs cıkmadan ıcınden 1 saat surunce tat vermıyor. Ama dokunmak dılını konusturmak konusunda kızların eksıgı cok fazla

0|0
    0|0
  • Mesafe ve müsait ortam olmaması.

0|0
    0|0
  • şükürler olsun yok

0|0
    0|0
  • Elizabeth.

0|1
    0|0
  • evlilik evli olmadığım için yapmıyorum zina diye

1|0
    0|0
    • bence dogru kisiyi bekle :) onu buldugunda herseyi onunla yasamak herseyden güzel olacaktir

• 3 yıl oldu tövbelim 5 vakit namaza başladım eskiden hatalarım oldu ama tövbe ettim 3 yıldır

• İçimden geldiği gibi gbiyinmek istiyorum ama bazen giyinemiyorum

0|0
    0|0
  • aynen bende memnunum partnerlerimde ;)

hiçbişey .

bilemiyorum .

0|0
    0|0
  • Yerim dar :=), şaka bir yana o kadar çok engel var ki

0|0
    0|0
  • Yok, sen doktor musun?

0|0
    0|0
  • Vardır elbet ama burada dillendirmek olmaz.

0|0
    0|0
  • yalnızca şehirler arasındaki mesafeler problem, cidden...

0|0
    0|0
  • erken boşalma var malesef maximum 7dk

0|0
    0|0
  • erken boşalma var bende istiyorum ama olmuyo

0|0
    0|0
    • dert etme cano :) antremanla gecer ,uzun önsevismeylede

• nasıl antreman yapıcam peki.önsevsmede şeftali oluyorum daha maça başlamadan

Kızlar Ne Diyor 6

• ben çok memnun ve barışığım cinselliğimle yavrucum.

1|0
    0|0
  • Erkek yok. Cidden yok bak. Beğenemiyorum arkadaş. Herhangi biri olsun da istemiyorum. Yakın çevremden olsun da istemiyorum. Öyle yani 20 günü aşmıştır. Diyetteyim.

0|0
    1|1
  • Cinsellikle barışık olsamda evlenmeyi beklediğim için fantazilerim içimde birikti :)

0|0
    1|0
  • nişanlanmadan önce birlikte olduk 1 2 defa o zaman daha rahattık şimdi aileler hep göz önünden ayırmıyorlar gene yapçağımızı yapıyoruz ama o kdr ileriye gidemiyoruz benim tek engelim o.

0|0
    0|0
  • Bekaret ve namus 2 bacak arasında değildir dşüncesi beni seksten iter. Ama şikayetçi de değilim, kendimi tatmin edebiliyorsam sorun yoktur.

0|0
    0|0
  • benim tek sorunum uykusu gelip uyuyan sevgili ..

0|1
    0|0
    • Yanindaki kiz istekliyken uyuyan sevgilinin kuşu kış uykusunda olmasın?

• Aip aip uslu kiz moduna dön sen en iyisi.

• hayat şartları erkeği bu hale getirdi.

Yükleniyor... ;