Sizce de çok anlamlı değil mi ?

''Sevişti bir bakir ile bakire. Erkeğe milli dediler kadına fahişe. '' çok anlamlı değil mi arkadaşlar ? bence öyle..

0|0
516

En İyi Erkek Görüşü

• Bizim tavla oynayacak bi' zarımız yok çünkü..

1|1
    0|0

Senin görüşün var mı?

Erkekler Ne Diyor 15

• artık gına geldi bu tarz sorulardan bu konu Türkiye'nin gerçeği burada bize isyan edeceğinize gidin babanıza dedenize isyan edin bunu başlatan onlar!

0|1
    1|0
  • GERİ KALMIŞ TOPLUM PSİKOLOJİSİ, BAŞKA BİR ŞEY DEĞİL... ERKEK YAPINCA MİLLİ KADIN YAPINCA FAHİŞE... ERKEK YAPINCA NİYE JİGOLO OLMUYOR? YADA KADIN MİLLİ ?

1|0
    0|0
  • Haklısın. Kadının bakire olmaması fahişe olduğu anlamına gelmez. Erkeklerin ne kadar cinsel isteği varsa, kadınların da var. Bu tür lakaplar gereksiz.

1|0
    0|0
  • zinakardırlar... bitti

0|0
    1|0
  • Çok anlamsız. asdasdasdasd

0|0
    2|0
  • Kızlar evlenmeden yapmasın erkeklerde yapmasın sorun kalkar ama kızlarda rahat durmuyoki cinsellik kategorisine yok sevgilimle şunu yaptım bunu yaptım vs.

0|0
    0|0
  • değil. sevişme bişey demesinler. sevişmen mi lazım illa. kızlar sevişmezse erkeklere abaza derler kızlara helal olsun.

0|0
    0|0
  • Haklısınız hanımefendi ne yazık ki bayanların hakettiği değer verilmiyor. farklı bir muamele var :(

1|0
    0|0
  • o ikili zor bulunur zor

1|0
    0|0
  • sevişmeyen varmı?bence hiç alakası yok

0|0
    0|0
  • evet çok anlamlı çok iyi düşünmüşn

0|0
    0|0
  • hımmmmmmmmmmm ilginç bir yaklaşım

0|0
    0|0
  • Milli fahişe buda nedir

0|0
    0|0
  • aynen öyle katılıyorum ama kız sevişip bırakırsa kıza ne denir

0|0
    0|0
  • he öyle. kim demiş onu da biliyon mu?

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 5

• yani ne demek istiyorsun? sen de mi böyle düşünüyorsun?

0|0
    0|0
  • kesinlikle öyle toplumun çifte ahlak anlayışı işte. kadın yapar o* olur erkek yapar helal koçum erkek adam denir

1|0
    0|0
  • bence bmc

0|0
    0|0
  • cidden süperdi , doğru...

0|0
    0|0
  • bir kere biriyle sevişti diye kimse bir bayana fahişe demez.

0|2
    1|0
Yükleniyor... ;