Evlisiniz ve mutlu bir evliliğiniz var ama...

Evlisiniz ve mutlu bir evliliğiniz var . Ama eşinizin annesi sizde kalırken cinsellik yaşamak ister misiniz ? Yoksa sakıncalı mı görürsünüz ?

0|0
1110

En İyi Kız Görüşü

• babasını da çağırırım, onlar orda biz diğer tarafta.

3|2
    0|3

Senin görüşün var mı?

Kızlar Ne Diyor 10

• yatak odamda gelip bizle yatcak hali yok ya annesinin ortamızda :D kapımızı kıtlerız yınede yapcagımızıda yaparız

0|1
    0|0
  • Rahat edemem

0|0
    0|0
  • neden olmasin kapiyi kapatip sessiz sinema oynariz

0|1
    0|0
  • rahat edemem ben ya çok kalmayacaksa gitmesini beklerim...

0|0
    0|0
  • İstemezdim, rahat olamam çünkü.

0|0
    0|0
  • annesı içerde uyusun bizzzz uçarızzz

0|1
    0|0
  • annesi babası ya da herhangi biri farketmez evde bizden başka birisi varsa yakalanma duyulma riski vardır demektir buda heyecan katar yani :))

0|1
    0|0
  • Daha heyecanlı olur :D

0|0
    0|0
  • çok burnunu sokarsa akşam yemeklerine uyku ilacı katarım o uyurken biz kocacığımla başbaşa kalırız

1|2
    1|2
  • İsterim. Yakalanma korkusuyla daha heycanlı olur. :)

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 10

• neden sakıncalı olsun ki. yatak odamızda yatmayacak ya da biz salonda sevişmeyeceğiz. sevişmek allahın emri ne diyebilir ki. ayıp değil bişey değil. ayıp olsa allah emretmez..

eskiden insanlar baba oğul aynı evde aynı odada yaşarlardı. yine biz şanslıyız. ayrı ayrı odalarımız var

0|0
    0|0
  • götünün kulagı bile duymaz..ama...saygıdan ötürü yapmam öyle birşey gitmesini beklerim ha sürekli bizde kalıyorsa sıkıntı etmem..insanlık hali helalime nasıl yaklasıcamı anasından babasından ögrenecek degılım yanı...

0|0
    0|0
  • 10 yıllık sevgilim olsa yinede evlenmem

annesi evdeyken rahat edemem

gerekirse ev tutarım annesine ama aynı evde olmaz.

1|0
    0|0
  • odama girecek değil ya :)

0|0
    0|0
  • niye sadece annesi? babası askere mi gitmiş?

0|0
    0|0
  • sex bir dürtüdür, şartların oluşması genelde ön planda tutulur, ben şahsen istemem

0|0
    0|0
  • Annesi değil de babası bizdeyse yapması daha zevkli oluyor :) İnadına ses çıkartasın geliyor.

0|1
    0|0
  • ses çıkarttmadan durmak yok yola devam :)

0|0
    0|0
  • günün sorusu olmalı

0|0
    0|0
  • evliliğim bu yüzden bitti ben rahat olurum ama karşımda kinin de rahat olması lazım

0|1
    0|0
Yükleniyor... ;