Bir bakir erkeğin yaşamı ve günümüz koşulları hakkında bir kaç şey...

Genelde erkeklerin bakire isteği ön plana çıkar. Evleneceğim kişi daha önce fiziksel olarak biriyle ilişkiye girmemiş olmalı falan diyerek aslında geçmişinde önüne gelenle neredeyse ilişkiye girmiştir.

Burada şöyle bir sıkıntı ortaya çıkıyor, 400 nüfuslu bir yerde 200 erkek 200 bayan olduğunu farz edelim. Bu erkeklerden 100'ünün bu kategoride olduğunu varsayalım. Bu 200 bayanın ilişkiye giremeyecek kategorisinde 100 bayan vardır ortalama. Yani teyze, aile, çok yakın tanıdık vs. Sürekli tanıştığı farklı 100 bayanla mümkün olduğunca ilişkiye girmekte. Eee, diğer 100 erkek grubu içerisinde "Benim evlendiğim kişi bakir olmalı ve ben de bakirim" diyebilecek kişi sayısı oranı 4 belki 5 olabilir. Zaten 105 erkekten geri kalan kısım da ya bebek, ya çocuk, ya liseli(liseli burada hakaret olarak kullanılmıştır :p) ya da kamışa su yürümeyen yaşlılar olarak görebiliriz.

Cinsel ilişkiye girebilme ihtimali olan 100 bayan ise her yönden bir şekilde erkek tarafının baskısına dayanamayarak, tahrik olup kendini kontrol edemeyerek, içeceğine hap atılarak, sen de istiyorsun biliyorum denerek ya da dediğimiz gibi kendi isteğiyle ilişkiye girmekte. Aynı şekilde günümüzde malesef bakire olan bayanlar da 4-5 kişi kadar bu nüfuslu yerimizde.

Ufak bir hesap yaparsak bu bakir erkeklerin de erkekler arasında "Ulan geçen bi hatuna koymuşum var ya of..." çirkin muhabbetleri dolayısıyla bakirliğini gizlemeye gerek duyması ve bakir değilmiş gibi kendini lanse etmesinden ötürü, bayanların da kendisini bir şekilde belli edememesinden ötürü bir bakirle bir bakirenin buluşması, birlikte olması günümüzde ajdar anık'ın opera söyleyebilmesi kadar zordur.

Gelelim konumuza. Ben, şu yaşıma kadar (22) elime çokça fırsat geçmiş olmasına rağmen ve belli dönemlerde çok da arzulamama rağmen kendisini frenlemiş ve kendisini gerçekten sevdiği bayana saklamış/saklamakta olan biriyim.

Bu yukarıda anlattığım durumlarla beraber, asıl sevginin bakirliğe ya da bakireliğe bakmaması gerektiği (malesef günümüzde böyle) konusunda hemfikiriz. Yani bir bayan daha önce birşeyler yaşamışsa yaşamıştır. Aynı şekilde erkek. Bunun önüne geçilemediği için insanlar artık bu konuyu pek önemsememekteler. Aynı şekilde işin içinde sosyoekonomik konular da girmektedir.

Her neyse, size sorum şu olacak ki istediğiniz sorudan başlayabilirsiniz... Bu zamana kadar duygularımı bastırarak, isteğimi yok sayarak, aslında toplumun kabul etmediği "Geçen yine manitayla şaaapıyoz..." diye konuşmayan ve yapmayan birisi olarak yanlış olanı mı yaptım?

• Yanlış yapmışsın, koysaymışsın gitseymiş...
    A seç
  • Doğru yapmışsın, koymamışsın gitmemiş...
    B seç
Cinsiyetini ve yaşını belirt, oyunu kullan:
KızımErkeğim

0|0
67

En İyi Kız Görüşü

• Bekaretin konuşulmasını dahi doğru bulmadığımı söylemeliyim. Bu hem kadınlarda, hem de erkeklerde inanılmaz bir baskı oluşturuyor. Erkeklerde milli olmamanın ezikliğini yaşatıyor toplum, kadındaysa birlikte oldum ben ağır değersizim yanılgısına yol açıyor.

Eskiden bekaret sorularına cevap vermezdim. Gerçekten insanları çok çok yanlış yönlendiriyor.( Buradaki sorulara kızıp kendi bekaretini parmağıyla almaya kalkan üyeyi de gördük. )

Senin sorunu provakatif görmediğim için adam gibi cevap veriyorum.

Bir insanla konuşurken ( flört aşaması diyelim. ) bu tarz bir soru sormaz genelde insanlar. Bana sorulsaydı. Bakire olmamandan rahatsızlık duymadığım için açıkça cevaplardım.

Fakat bazı insanlar bekaretinden övünç ya da pişmanlık duygusuyla, yalan yanlış cevaplayabilir. Ha sorulması bende bu adam benim sadece deliğimle ilgileniyor düşüncesi yaratırdı. Ve uzaklaşırdım. İster bakire olmamamı pozitif, isterse negatif algılasın. Bu önemli değil.

Bakir erkek arkadaşlarım da oldu. Birini ilişkiye girdikten sonra öğrendim. Birini daha önceden kendi söylemişti. Ama bu hiçbir zaman ilişkimizde bir rol oynamadı. Ooo ne güzel tecrübeli hatun bulmuşuz diye de devam etmedi ilişkimiz.

Çünkü kendimizi bir delik, ve bir çubuk olarak adlandırarak ilişki yaşamıyorduk. Salak bir kadın değilim. İlişkide ne olarak varolduğumu algılayabilecek bir yaştaydım. Ve evet onlardan tecrübeliydim de. Fakat bu inanın ilk ilişkide en ufak sorun yaşatmadı. Bakir erkekler de diğer erkekler gibi sevişiyor. Belki daha bile iyiydi bilemiyorum. Yoğun bir duygusal bağ vardı çünkü aramızda.

0|2
    0|1
    • ( Buradaki sorulara kızıp kendi bekaretini parmağıyla almaya kalkan üyeyi de gördük. ) yaa.. o gerçek miydi yaa. harbi böyle bir şey yapmışmıdır.

• @JoKeR: Bilemiyorum provakatif bir hareket te olabilir. Ha yaptıysa da bozulmamış olma ihtimali çok yüksek. İlk ilişkisinde gene kan görme ihtimali yüksek.

• Teşekkür ettim @Soran.

Senin görüşün var mı?

Kızlar Ne Diyor 5

• şimdiki zamanda eğer kendini frenleyipte 'sevdiğim kadına kendimi saklıyorum' diyebiliyorsan anlından öpülecek kişisin. benim eşim de aynı senin gibiydi ve ben onun her erkek gibi benden önce onla bunla yatmış olmamasından çok çok gururluyum. beni hak ettiğini düşünüyorum, ama yanlış anlaşılmasın benden önce ilişkiye girmiş olsaydı yapacak birşey olmazdı ve ben onu sevdiğimden bunu kabullenirdim. ama iki insan hayatını birleştirdiğinde ve ilk defa beraber ilişkiye giriyorlarsa bu dünyanın en güzel şeyidir. birbirinizin helali oluyorsunuz ve biliyorsunki senden önce kimse onu o şekilde görüp dokunmamıştır, dünyada sadece senle o kadar yakın olmuştur.

tekrarlıyorum, alnından öpülecek bir erkeksin. dilerim hak ettiğin kızı allah karşına çıkarır ve mutlu olursunuz

1|2
    0|0
    • İnşallah, teşekkür ederim :)

• Bende sevgilime bu soruyu sordum iki kez aslında böyle şeyler sormak pek adetim değil ama yerinde bi soruydu ilk zamanlar sorduğumda yaptım demişti hemde övüne övünee kızmadım, aradan 1 yıl geçti artık beni sevdiğinin farkında zaten kızlar yüzünden hiç kavga etmemiştik aramıza 3.bi kişini konusu bile girmez yine öyle konulardan açıldı bende ufaktan kimseyle birlikte olmadığını seziyodum yine sordum ilk başta kızdı bana böyle sorular sorma diye, ısrar ettim kızmaya devam etti sonra duygusala bağladım yine kızdı en sonunda sadece evet ve ya hayır diyeceksn birlikte bi gelecek kurcaksak bunun cevabını bilmeye hakkım var dedim evet dedi ertesi güne kadar mesaj atmadı ben tabi uçuyodum :)

Yani anladığım şu ki aynı senin gibi aslında bakir erkek çok ama bunu sosyal çevreden dolayı olsa gerek saklıyolar kızlarında tecrübeli erkek istediğini düşünüyolar oysaki ben sevdiğimin benden öncede olsa başka biriyle benle yaptıklarını yapmasını istemem düşününce kahrolurum

0|1
    0|0
  • Eşin çok şanslı.

1|1
    0|0
    • Valla milli piyango talihlisi gibi arıyorum. Bakalım...

• karşındaki kişiye göre değişir.umarım pişman olmazsın ilerde

0|0
    0|0
  • Çok uzun beaa..okumak zor

0|1
    0|0
    • Halbuki akıcı bir üslup kullanmıştım. Kısmet...

Erkekler Ne Diyor 7

• 22 de niymis ben ilk deneyimi parayla 26 da yaptim.Ha hosuma gitmedi o ayri mesele,ama en azindan simdi ne oldugunu anladim ve artik o kadar merak etmiyorum,olsem bunu da denemeden yasadim demiyecem.Hosuma gitmeyecek bisey icin de gereksiz ask maceralarina veya daha ciddi seylere de bulasmadim. Elimile dertsiz tasasiz gayet mutlu bir sekilde devam ediyorum cok sukur, en iyisi de bu bana gore.

0|1
    0|0
  • yanlış mı doğru mu kestirmek zor. Beni esas ilgilendiren neden "bakir" olduğun.

kendini sevdiğine saklama ihtiyacından mı ?

zina gnahtır kaygısından mı?

Bir kızın vabaline girmek istemediğinden mi ?

yoksa bakire kızı hak edebilmek için mi ?

sebebini bilirsem daha aydınlatıcı olabilirim

0|1
    0|0
    • Kendimi sevdiğime saklamak, dini bakımdan, bir kızın vebaline girme konusunda ya da diğeri hakkında bir sıkıntım yok. Eğer bir bakir bayan olursa anca vebaline gireceğimi düşünürüm. Onun dışında asıl doğrunun bir insanın gerçekten sevdiğine kendini saklaması gerektiği durumu. Ancak zaman içerisinde bu daha da zor oluyor doğal olarak...

• Açıkçası bir kıza bağlanamam. Eğer gerçekten sevmyorsam. Gerçekten seveceğim, karşılıklı sevebileceğim biri olduğu anda evliliği düşünebilirim...

• seveceksin ve sevişeceksin kafanı yorma. daha erken

• kendince verdiğin karar kutsal ve emsal gösterilecek nitelikte.kararını yargılamak bize düşmez.ama cinsel pehrizde herkesin yapabileceği türden bi sabır mütaalası değil.yani yapmıssın ve devam et.bozma kendini

0|1
    0|0
  • ben snn gibi dusunuyordum ama karsımdaki kıza guvenemiyorum ben hadi istedigim zaman kendime dur bunu yapmıcam diye biliyorum ama beni o kadar sevecek ve deger verecek bi kız cıkmadı... bende bu yuzen cok onemsemiyorum kızları gelene gidene catır cutur :D kadınların cogu bu yuzden gozumde zeki bile degil kendilerini bisi zannediyolar ama hep onlara bisi oluyo harbiden odunum onemsemiyorum kim ne derse desin kimseye ihtiyacım yok... ama bir kadının adı kotuye cıkması surtuk gibi yasamaları cok acnacak bi durum...

0|0
    0|0
    • Peki 1 hafta sonra mükemmel derecede bağlanaağın bir bayanla tanışacak olsan? Seni gerçekten sen olduğun için seven ve seni hak eden?

• cekisten bilet alırım cıkacagına inanırım ama buna inanmam altımda araba yokken param yokkken bi kız donup bakmazdı simdi sacımı sakalımı duzeltip ustume yeni ve guzel bisi giyince kızlar kopegim resmen... her seyin fazlasını istemeyen bi kız yokkki ac gozlu hepsi ben ac bile kalsam sesim cıkmaz ama kızlar rahatlık duskunu resmen...

aslında var oyle kız benim kanklarım ama sadece arkadasım onlar benden iyisini hakediyolar ben cok iyi biri degilim onlar ise melek gibi hep arayıp sorarlar :)

• "Geçen yine manitayla şaaapıyoz..." diye konuşmayan ve yapmayan''

Kadınıyla, doğru düzgün cinsel hayatı olan erkekler bunu anlatma gereği duymazlar.

...

''erkek tarafının baskısına dayanamayarak, tahrik olup kendini kontrol edemeyerek, içeceğine hap atılarak, sen de istiyorsun biliyorum denerek ya da dediğimiz gibi kendi isteğiyle ilişkiye girmekte''

Bir adam ile, sadece aşk yaşadığı, her anlamda karşılık bulduğu ve sevdiği için seks yapabilirler mesela. Bunu unutmuşsun değil, bilmiyorsun. 80'ler Türk Filmi ekolünden sıyrılabilirsen, anlarsın belki..

...

''Bunun önüne geçilemediği için insanlar artık bu konuyu pek önemsememekteler''.

Bir değeri öldürmenin en kolay yolu, onu mutlaklaştırmaktır. Unutma..

...

Diyeceğim odur ki, kimilerimiz bakirliğini/bekaretini ortaya koyup, haklı çıkmayı beklerken. Kimimiz kalbini, beynini ve mantığını ortaya koyar..

0|0
    0|0
  • Çok yanlış

0|0
    0|0
  • Doğru

0|0
    0|0
Yükleniyor...