Gezi parkı olayları ve Anket

Gezi parkı olaylarına 200tl ve faiz lobisi gibi sacma iddiaları gündeme getiriyorlar, hayatı boyunca hiçbir siyasi faliyette bulunmamıs milliyetci bir polis cocuğu olarak bende ordaydım ilk günden beri, ne para ne de dıs güc odaklı bir yardım bir yana Türk bayrağımla beraber gördüğüm şiddet ve yediğim gazın haddi hesabı yok,(GAZ YEMEYE Mİ GİTMİŞİM ACABA, ÜSTELİK ÇOK ACI) ama sizin yani dısarıdan bakan halkın görüşleri cok önemli benim icin. cok koyu akpli annem ve babam bile artık isyan etme noktasına geldi. Hükümetin ilk günden beri tutunduğu tutum, yalan ve sacma politikaları bir kısım halka inandırıcı gelerek galeyana getirmiş olsa da bir kısım akp'li seçmeni bile kızdırmaya baslamıs durumda, camii de yapıldığı iddia edilen alem ve grup sex iddialarının da müftü tarafından çürüütülmesinden sonra müftünün işine son verilmesi, darp edildiği iddia edilen kadının olayı yalanlaması ve göstericilerin icinde tacize uğradığı söylenen türbanlıların başbakana yaptığı sitemler, 2010 yılında pkk sempatizanları tarafından yakılan Türk bayrağının trt ve Başbakan tarafından kullanılması, hiç gelmediği parka sidik kokuyor demesi çadırların yağmalanması, polisin mantıksız sekilde herkese saldırması, müdahale edilmeyecek denilen parka polislerin müdahale etmesi, bir sirketin prezervatif reklamında kullandığı resimlerin paylaşılarak çadırlardan cıktığının iddia edilmesi, melih gökçekin komik ve anlam verilemez ergenlikleri, polisi kitap okuyarak tahrik ettiler iddiaları, göstericilerin polise saldırıdğını göstermeye calısan bir basbakan söylemi(bazı sol gruplar polise tas atmıs sayıları 100den fazla olmamıstır, eğer 750bin kişi aynı anda taş atsaydı 1dk da 225milyon taş atar) halkına capulcu diye isyan eden başbakanın tutumu akp hükümetinin "sarsılmaz" gercekciliğini çürüttü. Son olarak da göstere göstere polis kurşunuyla ölen ethem sarısülükün zanlısı olarak yargılanan polisin serbest bırakılması (beni yakarsanız bende sizi yakarım tehtidi basına yansıdı) insanlarda ne tür bir tepkiye yol actı. sorumu soruyorum, Sizce gösterilerin arkasında kim vardı? Nacizane olarak sunu söyleyim, hiçbir kuvvet onca ayrı düşünür ayrı renklere aşık insan evladını bir araya getiremez!

• Halkın ta kendisi (3-5 Çapulcu)
    A seç
  • Fazi lobisi
    B seç
  • CHP Milletvekilleri
    C seç
  • Ergenekon (:D)
    D seç
  • BBC muhabiri Selin Hanım ve Beşar Esad'ın Sağ kolunun ilk damadı
    E seç
Cinsiyetini ve yaşını belirt, oyunu kullan:
KızımErkeğim
Güncellemeler:
Pardon, faiz lobisini yanlış yazdığım için..
Hiç gitmediğimi söyleyecek kadar boş konuşan arkadaşlar için hiçbiryerde yayınlamadğım 16GB'lık resim ve video'larımı göstererek (Fujifilm ve Canon makinalarım Fotoğrafların özelliklerine tıklayarak makina ve tarih hakkında detaylı bilgileri görebilirsiniz) boş iddialarını çürütebilriim. Fazla mantıklı gelmiş olabilir bazı subjektif bakmak isteyen arkadaşlara(!)
Kategori içinde cok özür diliyorum uykusuzluktan oldu sanırım

0|0
48

En İyi Kız Görüşü

• iyi güzel yazdın da bunu anlamayacak insan çok bu sitede. ben de polis kızıyım. oraya da tıbbi yardım amaçlı gittik fakülteden arkadaşlarımla. oradaki insanların halini görmeden konuşuyorlar.

sağlam birleştik. müslüman devrimcilerden tut komünistlere kadar. yaşlı genç hepimiz birleştik artık. ama bunun sonu sandıkta bitmezse olmaz. orada da bir şey yapar o adam seçilir yine.

gösterilerin arkasında halk var. araya provokatörler karıştı mı karıştı. bu direnişten faydalanıp ha nasılsa hükümet karşıtı biz de molotof atalım diyenler oldu. iş halkla başladı. o ilk gün oraya gidenler siyasetle işi olmayan çevreci barışçıl gençlerdi.

1|4
    1|0
    • anlamayacak insanda çok , döt kılıda çok maalesef.

ve ülkemizde camilerimizde içki içtiler diye halkı bölen bir başbakan ile her dediğine inanan bir dünya kıl dönmesi var

• tıptan hiç anlamadığım halde cok enterasan teknikler öğrendim orada acı ceken insanlara yardım edebilmek icin. senin ve senin gibi insanlara cok teşekkür ederim güzel kalpli insanlar

Senin görüşün var mı?

Kızlar Ne Diyor 3

• saldırın bana

utanmadan, sıkılmadan

gözlerim yanar

ama ezilmedim, azalmadım

özgürüm dedim hala

haklıyım dedim hala

sana, sana

insanım dedim hala

vazgeçer miyim söyle bana

biberine gazına,

copuna sopasına,

tekmelerin hasına

eyvallah, eyvallah

şamarı yüzümüze

garazi dilimize

şerefe hepinize

eyvallah, eyvallah

kaldırın eli

çekinmeden ve korkmadan

meydanlar bizim

unutmayın

vatan bizim

özgürüz dedik hala

haklıyız dedik hala

sana, sana

insanız dedik hala

vazgeçer miyiz söyle bana

2|4
    1|0
  • onca savaşlar verip korkmadan savaşlara katılarak üstün zekasıyla halkını yönlendiren Atatürk'e 2 ayyaşın kurduğu ülke diyen başbakan küçük bir eylemde ailesinide alarak kıçından korkarak yurtdışına çıkmadımı sen kimsinde Atatürk gibi bir adamla kıyaslanabiliyorsun ülken için ne savaş ya da fadakarlık ettinde bu ülkeyi kuranları kötülüyorsun haddinemi senin..

0|1
    0|0
  • konunun cinsellikle ne alakası var? Tahammülsüzlük orda ki ağaçlara değil. Dindar bir başbakan olmasına.

0|1
    2|3
    • çüşünüz lütfen:)) sizide döt kılı ilan ediyorum:))

• bos konuşarak hülooooğ dedin bir nevi. hadi simdi sana bb :D

• zemin hazırladıklarından olabilir mi?

Erkekler Ne Diyor 8

• diledikleri kadar karalama ve kirletme çalışmaları yapsınlar sonuç değişmez :

bu eylemler halkın tertemiz özgürlük direnişidir ve çok kutsal bir direniş çabasıdır.

bugün orada özgürlüklerini arayan kardeşlerime dil uzatan şerefsizler bilmelidirler ki biz sadece kendimiz için değil onlar için de özgürlük talebinde bulunduk ve birgün bu özgürlük mücadelesi kazanıldığı zamanda kesinlikle onlardan özür veya teşekkür beklemeyeceğiz.

0|1
    0|0
  • Kimyasal tayyip -recep tayyip erdoGAZ

0|3
    1|0
  • neyin kafasını yaşıyorsun bilader sen ya. Müslüman ülkeleri hariç tüm dünya türkiyeye saldırıyor. her alanda gelişme gösterdiği için dış güçler ipini çekmeye çalışıyor. onlara itaat etmemizi istiyorlar. gezi parkınıda bahane ediyorlar. aynı oyunu brezilyada yapıyorlar. brezilyada bağimsız ülke, dışa bağımlılığı yok

0|0
    2|5
    • tüm dünyanın derdi türkiye ve tayyip:))

• ben ve benim cevremdekiler taş atanlara müsade vermedi, zaten verselerdi veya bizde atsaydık 1dk icinde 22milyon 500bin taş yağardı polis o taşa toma mı dayanır aga? ekonomimiz zarara uğradı cunku kendini imparator sanan tayyip erdoğan sadece kendi partisine oy veren insanların demokrasi arayıslarına kulak asan diğerlerine capulcu diyerek onları hor gören bir basbakan vardı. ac gözünü kardsim lütfen dıs güc falan yok işin icinde ülkedeki tek dıs güc hükümet

• bende ak partiye oy veriyorum ama karşılığında bir beklentimde yok, maddi çıkarımda yok. 2002 den sonra ülke her alanda gelişmeye başladı. oy verdim hizmet görüyoruz. chp,mhp, anap,dp ne yaptı ki bu ülkeye batırmaktan başka? sömürülmekten başka?

• hala dış güç diyen embesiller Atatürk'ü sevmeyi solculuk sanan denyolar var bu sitede

0|1
    0|0
  • Polis cocugu musun? Milliyetci bir aile dedigine gore mhp'den akp ye donmus ailen. Alparslan turkes seven ama bahceliye isinamayan ve cogu akp'ye kayan o meshur mhp tabani. Tepki vermeleri normal kasma bence. Babam polis olsa beni s..seler gitmem gezi parkina.gururum elvermez

0|0
    2|4
    • yok canım? ben mhp milliyetciliğini kabul etmiyorum bu 1

hiçbir yerden hiçbiryere kaymadım dolayısıyla, sende gurur olsa gelirdin gezi parkına yukarıda acıkca belirttim gerekceleri, hadi canım sen devam et özelleştirmelere şak şak yapmaya, amerikanlara peskes cekilen Atatürk Orman Çiftliğine susmaya Atana ayyaş diyenlere eyvallah demeye

• Senin 3 paralık kişiliğine başlarım gece gece, babası belirsiz doğmadığı için içinde rahat yasadığı bu ülkeyi kurmakta öncülük etmiş adama dil uzatan soysuz

• şerefsiz herif.

• bu yazdıklarına bakarsak sen Gezi parkına hiç gitmemişsin anlaşılan

1|0
    3|6
    • ilk günden beri ordayım kocaman da adamım yalanmı söylücem? makinamda cektiğim 16gb'lık resim ve video arşiviyle de itinayla ... kanıtlayabilirim

• Evet biliriz Tarlabaşı karakolunun olduğu sokakta öğrenci arkadaşım yaşıyor. ne anlatmaya calıstın izah etsene? 34 yaşındasın da orada benim gibi öğrenci harclığıyla yaşamaya calısan aclıktan kuruyup giden biber gazıyla doyan halkın getirdiği ekmekle mutlu olan akp'nin abilerine gidip mitinglerine gidip halkın parasıyla tutulmus otobüslere binip cıkar pesinde kosmayan Atasına ayyaş diyen adama isyan etme noktasına gelmiş sağduyusuyla hak armaaya calısan adamlar var ne konuşuyuyorsun? Boş konusma

• Güze g.t olmuşsun bilader.

• Halkın ta kendisi (3-5 Çapulcu)

0|0
    0|0
  • videoları gerekli yerlerle paylaşırsan iyi olur.

0|1
    0|0
Yükleniyor... ;