Beni aldatmasına rağmen vazgeçemiyorum

Hayatımın aşkı olan kız beni biriyle aldattı burda cinsellik değil sadece onlada flört etmiş üstüne üstlük ben bırakmadan önce davrandı ve bıraktı ben şurdan şöle bir sonuç çıkardım : önemsedikçe kaybediyoruz aslında ..

0|0
75

En İyi Kız Görüşü

• Neden vazgeçemeyesin ? Sana hakettiğin değeri vermiyorsa, üzüyorsa yeri geldiğinde vazgeçmeyi bilmeli insan ne olursa olsun. Kendin de demişsin farkındasın zaten kimse için kendini küçültmenin gereği yok.

0|0
    0|0
    • sence 1 ay sonra tekrar dönerse çıkmalımıyım hayatımın aşkı ama mallıkda olsa çok aşığım hala :/

• verdim en iyi cevabını ilgilendiğin için saol

• Ne demek rica ederim :)

Senin görüşün var mı?

Kızlar Ne Diyor 6

• İnsanlar doyumsuzdur.

Sahip oldukları şeylerin değerini bilmezler, önemsemezler.

Ayrılamarın çoğuna şahit oldum.

İlk flört dönemi iyi geçer hatta en güzel dönem sayılır.

Sebebi sahip olmamaktır.

Ne zaman ki ilişki başlar ve bir taraf sevgisini çok daha belli eder,

hayatının merkezine sevgilisini oturtmuştur... Mesele oradan başlar.

Sen onun için bir bakıma 'çantada keklik'tin neden uğraşsın ki?

İnsanlar daima uğuruna çabaladıkları şeylere değer verirler.

İleride olacak olan ilişkilerine sana benden ufacık bir tavsiye:

Sakın hiç kimseye ne kadar sevdiğini çok belli etme.

Yani 'sen olmazsan yapamam' fikrini ona gösterme.

0|1
    0|0
    • sence 1 ay sonra tekrar dönerse çıkmalımıyım hayatımın aşkı ama mallıkda olsa çok aşığım hala :/

• o olur. Zaten sen eğer ona gerçekten arkadaş gibi davranır yüz vermezsen ve kıskandırmayı da başarırsan zaten o kaybetmiş hissedecek yine sana bir şeyler hissetmeye başlayabilir.

• o karaktersizmiş sadece

0|0
    0|0
  • hayır seni sevmedği için kaybettin.

0|0
    0|0
  • Erkekler için öyle.. Önemsendikçe götleri kalkıyor. Kız önemsememiş seni, sende peşinde koşuyorsun işte.. Üzerinize işeseler yarabbi şükür diyeceksiniz te allaım.

0|0
    0|0
  • Aynen öyle.O yüzden hiç kimseyi fazla önemseme..insanlara haddinden fazla değer vermiceksin sonra üzülen sen olursun ki öyle de olmuş.

0|0
    0|0
  • Yaa aslında o hissedilen sevgi değil biliyo musun , sadece hırs . Yani aynı şeyi ben de yaşadım oradan bliyorum . Sevgilim beni aldattığı halde onu ısrarla sevmeye devam ediyordum , yani ondan hem nefret ediyor hem de deli gibi seviyordum . aslında sevdiğimi sanıyormuşum , sonra zamanla anladım ki ben hırs yapmışım . şöyle ki ; insanlar ayrıldıktan sonra karşılıklı acı çekmeyi ister . yani ben aşk acısı çekiyorsam o da çeksin . sonucta bir ilişkimiz vardı , aşk acısı çekmemekte ne demek ?! beni o zaman hiç sevmemiş bu şerefsiz ,diye diye kendimizi dolduruyoruz onun mutlu olduğunu görmek zorumuza gidiyor . yani o hissedilen aslında aşk değilde hırs duygusu oluyor . ben bunu zamanla anladım .

0|0
    0|0
    • aynen senin durumla aynı ama ben ayrılmadan öncede çok aşıktıktimki :/

Erkekler Ne Diyor 5

• benim basımada geldi bro ama aşkımdan öldügüm halde ben bıraktım onu daha sonra yalvar yakar dönmek istedi kabul etmedim sen yanlıs yapmıssın yani her zaman kendine saygın olacak gururunu koruyacaksın aga aşk ugruna hiç etmeyeceksin gururunu

0|0
    0|0
  • önemsedikçe değerin azalıyor kardeşim.eğer affedersen yine başka bir adamla flört edecek.çünkü değerin daha da azalacak

0|0
    0|0
  • Hissetmek...Hissetmek...Böyle çabucak parmakla işaret etmek olmadı. Durumunun kaynağı sen iken! Aynaya bak. Orda görüdün kişi herşeyin sorumlusu...

0|0
    0|0
  • Sevmiceksin kardes. aşık olmayacaksın ..

0|0
    0|0
  • bi sigara yak

0|0
    0|1
Yükleniyor... ;