Kız arkadasım bunu bana neden yaptı ?

Arkadaşlar biraz önce soru başlığımdan dolayı sorum kaldırıldı. Bu yüzden aynı soruyu tekrar yazıyorum..

Kız arkadaşımla yattık. Prezervatifimi delmiş.Ayrıca verdiğim ertesi gün hapınıda dil altı yapmış yani içmemiş. Ertesi gün olanların hepsini anlattı. Ve beni zamanla anlayacaksın herşey seni kaybetmemek içindi umarım hamile kalabilmişimdir dedi. Evet onu gerçekten seviyordum bu haraketine kadar tabii. Bakire değildi ama ben bu tür geri zihniyetlere karşıyım. Olduğu gibi kabul etmiştim. Oturup bak ciddi olalım artık ya da şöyle böyle dese onada amenna ama direkt bunu yapması gerçekten çok canımı sıktı. Belkide üstümde kalmak istiyor nereden bilebilirim ki ? Bunları düşünecek duruma geldim. Bu kızı nasıl şutlayacağım ve, Ya hamileyse ne yapıcam ? Çok takmaya başladım üstünden 2 gün geçti karşı taraftan ses soluk yok bende arayamıyorum.

Güncellemeler:
Ya herseyı gectım. Meslekı karıyerım yenı baslamıs. Herhangı bı hazırlıgım yok. Hangı akla hızmet sen benden cocuk yapmaya calısıyosun allah kahretsın.
Aradım. Gercekten cok guzel ya. Aılesı aksam benı konusmaya cagırıyormus..

0|0
810

En İyi Kız Görüşü

• Hamile falan kalmaz şutla gitsin psikopatı

0|1
    0|1
    • Bunlara ragmen hamıle kalmaması nasıl mumkun olablr sans mı

• Daha 2 gun oldu. Bılıyorum 2 haftadan once bellı olmayacagını ama aılesının bu kadar acelecı davranması ? Benı gercekten cok kuskuya dusuruyor kı. Neyın ıcındeyım anlamıyorum. Cok gerı kafalı mı bunlar yoksa daha farklı bısy mı anlayamıyorum. Su an yoldayım. 5 dk ıcınde orada olucam. Aksam tekrar yazarm

• Zengin falan mısın ilginç gerçekten. Ya da kız bakire değilim beni de bu saftan başkası almaz diye mi düşündü nedir..

Senin görüşün var mı?

Kızlar Ne Diyor 7

• kendi kaşınmış. böyle bir senaryoda sorumluluk almak zorunda değilsin

0|0
    0|0
    • Gercekten hamıle kalırsa bılıyorum cocugu aldırmaz. Ya aldırmazsa aldırmasın banane dıyecegım, Onu nasıl ortada bırakıcam vıcdanı boyutum var. Herseyı gectım ben bı cocuga falan bakamam kendımı o erıskınlıkte hıssetmıyorum. Bı kız bu kadar mı salak olur bunların hıcbırını mı dusunmez.

• kızın kendi başına aldığı bir kararın yükümlülüğünü sahiplenmek gibi bir zorunluluğun yok, vicdani olarak da yok. sen tedbiri elden bırakmamışsın o kendi böyle olsun istemiş sonuçlarına da kendi katlanabilmeli. seni ilgilendiren bir şey görmüyorum, reşitse tabi

• 22 yasında

• sana ve düşüncelrine saygı duymamış.bunlar tek kişinin vereceği kararlar değil bencillik etmiş sevgilin

0|0
    0|0
    • Cok fazla hemde. Aslında zekı'de bırısı. Anlayabılmıs degılım

• Benm zaten bırakmak gonul eglendırmek gıbı amaclarım yoktu. sanırım ustunde brakmak ıstıo. Belkıde ılerıde evlenecegı ksıden korktugu yda aılesıne bakıre olmadıgını soyleyemedıgı ıcındr bılemıyorm

• siz anlaştıktan sonra millete neymiş.dediğim gibi konuş kızla ama ha deyince hamile kalınmıo bunu senelerce yapamayan çiftler var çok fazla sıkma cnını

• vay arkadaş sor bakalım bir zeki kendisimiymiş sakın pas verme kızdakı şeytanlığa bak korkulur bu kızdan eğer hamıle deglse hemen ayrıl

0|0
    0|0
  • keşke evlendikten sonra olsaydı bu olanlar da başını ağrıtmasaydın...

0|0
    0|0
  • hamile kalmaz tavşan değilse ilkinden aman kalırsa itle merdivenlerden gitsin ölmezya düşürr çocuu bakalım napcak sonra :D

0|0
    0|0
  • hamileyse ve ailesi biliyorsa prezervatifi deldiğini, ilacı içmediğini ve bunlardan sonra haberinin olduğunu, doğurursa babalık yapamayacağını, aldırırsa bu süreçte yanında olacağını söyle. Israr ederlerse de kız bakire değildi, babalık testi istiyorum , evlenmem falan dersin. Kız sigorta yapmaya çalışmış kendine

1|1
    0|0
    • Aynen hepsını anlatacağım. Yeter ya bunları dusunmekten ısyerınden ızın aldım calısamıyorum.

• Bu hareketine kadar seviyordum demişsin..şu an kızgınlık ve korku ile sevmediğini düşünüyorsun..hamile olduğu belli olsun :) yolunuza bakın su akar yolunu bulur :)

0|0
    0|0
    • babalık vasfm falan yok benım. Bı cocuga nasl babalık yapablrm. ?

• Bu işler vasıf falan tanımıyor..o zaman hemen aldıracak yada*etcen kalacak p.ç gibi.

• Tabi o çocugun günahı da senin boynuna olacak orası ayrı bir konu :)

Erkekler Ne Diyor 10

• Hamileyse yasal olarak çocuğun babası siz olacaksınız ancak bu demek değildir ki bu manyağın kocası olmak zorundasınız.

Babalık ile ilgili yükümlülüklerinizi yerine getirmek zorunda kalırsınız ama ayrı konu..

1|0
    0|0
    • Ne gıbı yukumlulukler. Maddiyse eger tamam onada tamam. Ama ben evlılık falan bulasmak ıstemıyorm

• Su an ıcın hamıle olup olmadıgından dahı emın degılım. Eger oyle cıkarsa o zaman bunuda yaptırmam gerekecek tabi haklısınz.

• Çıkmayacaktır çok büyük bir ihtimalle.

• bence yakın olmaya devam et soğuk davranırsın davranmazsın o senin bileceğin iş ilk denemede hamile kalma ihtimali zor ama gidip başka erkeklerin altına yatar haberin olmaz hamile kalır çocuk senden der hayatın mahvolur

1|0
    0|0
  • bence kız kendini garanti altına almaya calıs bu tip insanlar bencildir hep kendilerini dusnur sonucta bu olay ıkınızıde ilgilendiren konular eger hamile kalırsada bir yolunu bulun derim kalmassa sutla gitsin

0|0
    0|0
  • bende kalbinin sesini dinle milleti dinleme

0|0
    0|0
  • eşi olmanı istiyoo gibi

0|0
    0|0
    • Bunu bende ıstıyodum. Ama konusarak anlasamıyomusuz herhalde. Benı salak yerıne koydu.

• Polise şikayet ederim ailene söylerim dersen korkar...

0|0
    0|0
    • Aılesı benı ıyı tanır. Yanı bunu benım yaptıgımı bılır gıbıme gelıyor. Istek dısıda olsa ben yapmıs oluyorm. Benı basından atmak ıcın evlenmemek ıcın yapıyor vs. gibi ithamlara tabi kalacagıma eminim. Ama polis.. Bilmiyorum belkide işe yarayabılecek bır etkendır

• Öyle bir yasal hakkın var sen kızı korkutmaya bak eğer başarılı olamaz ve kız hamile olursa karakola gidip tutanak tuttur...

• Cok tsekkrler. Bı kac polıs arkadasm var onlarla goruseym o zaman

• Tecavüze uğraşmışsın. :)

Yalnız zihniyeti çok pislik, derhal terk etmelisin. Çocuğu da dert etme. İnsallah olmaz ama

olursa da, zorla olmadı ya..

0|0
    0|0
  • sigorta yapmış kendıne

0|0
    0|0
    • Ne sıgorta hemde

• hıç sevmem o tıp kadınları asla tavız vermem gerekırse bı tekmede kendım alırım

• evleneceksin .. bu kadar . bu kızı nasıl sutlayacağım fikirlerinden vazgeç ayıptır ..

0|0
    0|0
    • Bakıre degıl demstım . Eger ustumde kalmaya calısıosa ben salak gıbı buna ızın mı verecegım de evleneceksın dıosun. O hayır dese bıle belkıde yıllarca bu sırla yasayacak. Ben yıllarca onun ıcın bı salak olucam. Eve her gırdıgımde alnımda bı salak yazısıyla dolasıcam ?

• bana muhtac degıl zaten. 2000 tl maas alıyor. Mımarın yanında cızım yapıyor. Maddı faaln degıl bu durum

• maddi anlamda muhtaçlıktan bahsetmedim manevi olarak yani duygusal anlamda muhtaçlıktan bahsettim .. bildiğini yap .. git onunla konuş buralarda vakit kaybetme tabi .. onu suçlamaktan falanda vazgeç bunlar çocukça .. olan olmuş çözüm bul ..

• Geçmiş olsun dude, umarım sıkıntılı bir durum yaşamazsın. Ama sana söylemeyip böyle arkadan iş çevirmesi vs hiç küçümsenecek şeyler değil. Üstüne kalmaya çalışıyor olabilir, biraz bekleyin gebelik testi sonucuna göre yol verirsin.

0|0
    0|0
Yükleniyor... ;