Aşk yaşamak ve aynı kişiyle ileride evlenmek isteseydiniz nasıl birini seçerdiniz?

birincisi: esmer uzun boylu yakışıklı tipik bar çocuğu gırgır şamata çevresi geniş aldatmaya ve aldatılmaya alışmış cinsellik düşkünü uçarı erkek

ikincisi : romantik duygusal kadınının değerini bilen cinselliğe ikinci planda bakan sadık çok yakışıklı olmayan çocuk yüzlü eşine hep yardımcı olan yerine göre çılgınlaşan erkek ( bu benim bulunduğum grup pek talep görmezler)

üçüncüsü: pasif tipik memur modeli evden işe işten eve diye tabir edilen monoton erkek

dördüncüsü:çirkin ama parayı gücü elinde bulunduran duygusuz ama parasıyla iş yapan erkek

siz olsanız hangisini seçerdiniz ya da hayalinizdeki sevgili ve eş adayında ne gibi özellikler isterdiniz?

0|0
10

Senin görüşün var mı?

Kızlar Ne Diyor 1

• bence seçenekler arasına sınır koymuşun seçeneğim yeri geldiğinde romantik yeri geldiğinde sert ,başkalarına karşı seni koruyan lafı yerinde konuşan çevresi geniş olması önemli değil 10 tane 10 kuruşta 1 lira eder 2 tane 50 kuruşta 1 lira eder. o yüzden çevresinde adam gibi adam olan. maddi gücü yerinde olan sadık,durust orta tipli , çocuk yüzlü olmayan :)

0|0
    0|0
    • en alta kendi tanımınızı yapmanızı istedim o dediklerini kendime göre tarif etmişim haklısın bence:)

• işte senin seçeneklerinde eksik ve fazlalar var bana göre .. seçeneğimde bu benim ;)

Erkekler Ne Diyor 0

Erkeklerden ilk görüşü sen paylaş ve
1 Xper puan fazladan kazan!

Yükleniyor... ;