Bu kız arkadaşımı kandırıyor olabilir mi?

Arkadaşlar benim bir arkadaşım var ve bunun sevgilisi var 3 aylık ilişkileri var ve kızla cinsellik yaşamış ama vajinal olarak birlikte olmamışlar bu pazar kız adetim bitsin içime gir kadının olmak istiyorum demiş ve mühürü sen aç filan demiş benim bu arkadaşım çok saf ve ben şundan korkuyorum kız bakire değilse ve adet gününe denk gelip kan gelirse arkadaşımın başına kalacak sizce böyle bir şey olabilirmi birde adet kanıyla kızlık zarı kanadığında kanda ne gibi bir fark olur kızlık zarı bozulunca ne renk kan gelir ? Cevaplarınız için teşekkürler

0|0
32

En İyi Kız Görüşü

• Adetin son gunlerinde kan kahverengiye donuk olur biraz. Kizlik sari kanamasi bir kac damladan sonra kesilir devam etmez genelde kirmiziya donuk pembemsi bir renktir. Adetinden 2 hafta sonra iliskiye girsin girecekse ama anlattigina gore bana o kiz bakire degil gibi geldi. 3. Ayda bunlari yaptiysa daha once kimle neler yapmistir o. Akilli olsun arkadasinda aptal asigi oynamasin

0|0
    0|0

Senin görüşün var mı?

Kızlar Ne Diyor 2

• çok mantıklı bir yaklaşım arkadaşına söyle dikkat etsin

0|0
    0|0
  • kızla beraber olmasın da, arkadaşın sana neden bu kadar özelini anlatıyor ki?

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 2

• kızlık zrarı yırtılınca kanda bir fark olmaz abartı bir kanda gelmez birazcık kan aşşağı süzülür ama oğlan safmı niye başına kalsın çok sıkılırsa terk eder kız düşünsün veren o sonuçta adeti bittikten sonra kanda gelmez ayrıca bide adet kanı çok pis kokar bunu oğlan anlar zaten

1|0
    0|0
  • O kari baskasindan cocukta yapar senin der

Tehlikeli uzak durun

0|0
    0|0
Yükleniyor... ;