Kızlar, Çocukken hiçmi merak edip parmağınızı filan oranıza sokmaya çalışmadınız?

Çocukken düşmüştüm? Bisiklet selesine çarpmıştım gibi çok soru paylaşan oluyor ama hiçmi merak edip Çocukken vajinasıyla oynayan ve Yanlışlıkla bozan olmuyor?

0|0
6

En İyi Kız Görüşü

• Bozdum mu bilmiyotum ama ben cook uğraştım hatirliyorum mast amacli degil ama parmagimi filan sokmuslugum cok oldu insallah bir sorun yoktur

0|1
    0|0
    • Bende onu soruyorum işte tam. Çocuklar bebekken bile burnuna filan birsürü şey sokabiliyor. Yani o halde cisim bile sokabilir oraya

• Hayir

• kalbur gibi değil demekki seninkisi

Senin görüşün var mı?

Kızlar Ne Diyor 5

• Neden milletin özel hayatını sorgulamaya bu kadar meraklısınız? Evet sokmaya çalışmıştım aklım ermiyodu ufaktım ama yapamamıştım ne oldu şimdi mutlu oldunmu basın gögetmi erdi?

1|0
    0|0
    • Aklım ermicek zaten kızım o yaşta erse sorun vardır zaten. Farkında olmadan masturbasyon bişe yapabilirisn o yaşta. Merak ettiğim farkında olmadan hymene zarar verebilme ihtimaliniz

• benim öğrencim karşımda mast yaıyodu. daha 5 yaşında düşün.

0|0
    0|0
    • Masturbasyon amaçlımı yapabilir tabi. Benim asıl merak ettiğim bilmeden parmak veya bişeyler sokup o yaşlarda hymene zarar verebilme ihtimali

• ben bir vajina deliğim olduğunu 13 yaşımda öğrenmiştim desem

0|0
    0|0
    • Hiç şaşırmam. Bende ilk boşaldığımda acı çektmiştim korkmuştum

• Evet ben yapmistm

0|0
    0|0
  • Hayir etmedim

0|1
    0|0
    • Çocukken uyarmışlarmıydı oraya elleme diye

Yükleniyor... ;