Arkadaslar 10 kiloyu nasil verebilirim?

ne kadar bir surede verebilirim ve ne yapmaliyim mesela spor salonuna yazilmadan evde veya disarida yuruyerek verebilir miyim tesekkurler

Güncellemeler:
...
güncelle

0|1
122

En İyi Erkek Görüşü

• 1.67 boyun varmış.67 'den 6 veya 8 çıkar. İdeal kilon 59-60 görünüyor.
    İnsan neden kilo alır? Tabi ki günlük fazla kalori almaktan. O zaman yapılacak olan basittir. Az yemek yiyeceksiniz ve fazla kalori harcayacaksınız (spor yapmak).
    Örnek-1: Eşim 5 ay boyunca az yemek yedi, ekmeği çok azalttı, salataya ağırlık verdi (acıktıkça salata yedi). Her gün veya 2 günde bir 500 kere ip atladı, 200-300 kere mekik çekti (karın bölgesi için). Ve 5 ayda 8 kilo verdi.2 yıldır hala aynı kiloda.
    Örnek-2: Ben bu yaz 93 kilodayken 2 ay boyunca günde 1 öğün yemek ve koşu bandında 6 km hızlı yürüyüşle 88 kiloya indim. Yani 2 ayda 5 kilo verdim. Peki nasıl 1 öğün yiyordum? Sabah kremalı kahve (3'ü 1 arada) içiyordum. Bu beni saatlerce tok tutuyordu. Gün içinde çay içiyordum. Çok acıktığımda enerji içeceği içiyordum. Enerji içeceği de beni saatlerce tok tutuyordu. En sonunda akşam 1 öğün yemek veya salata, gece yatarken de 1 kase yoğurt.
    Survivordakiler 4-5 ayda 10-15 kilo veriyorlar. Neden? Çünkü gün içinde uzun süre aç kalıyorlar. Uzun süre aç kalındığında mide artık gelecek yiyeceklerden umudunu kesiyor ve depoladığı besinleri kullanıyor.
    Not: Diyete başlayacaklar ilk 1 haftada kilo veremediklerinde umutlarını kaybetmesinler.1. haftadan sonra mide yiyeceklerden umudunu kesiyor ve kendi çaresine bakıyor.

1|0
    0|0

En İyi Kız Görüşü

Senin görüşün var mı?

Erkekler Ne Diyor 21

• Fitness Hocasıyım sana yardımcı olurum mesaj kısmından yazabilirim. Burdan anlatayayım anlamazsan veya takıldığın yerde sorabilirsin. Öncelikle beslenmeni düzene sokucaksın öyle 2 cevizle 2 elmayla verilmez. Her öğünü sağlıklı geçireceksin bunun yanında yeşil çay tüketebilirsin yağ yakımı için iyi oluyor günde 2 fincanı geçmemek kaydıyla bol su tüketiceksin. Metabolizmanı hızlandıracakki yağ yakasın 100 kilok birisi kilo başına 1 litre tüketicek yani 100x20= 5 litre ye yakın 20 kiloya 1 litre gibi düşün bunun yanında etkili spor yapıcaksın dışarda yürüyebilirsin koşa bilirsin evde hareketler yapabilirsin. Önemli olan vücut ısını arttırıp terlemen öyle kalbini fazla hızlandırıp düşürürsen kalp ritim bozukluluğu ve kalp krizi geçirirsin anlatmak istediğim işte yürü koşa evde hareketler uygula bu işin %80! i beslenme %20'si spor. Yaklaşık 1 ay 1-5-2 ayda verirsin. Öyle hemen kurtulmaya çalışma kikolardan çatlak ve saç dökülmesi yapar.

0|0
    0|0
  • gerçekten zayıflamak istersen öncelikle her sabah kahvaltıdan önce bir su bardağı ılık su içmeli sin, yemek yerken lokmalarını 25-30 çiğnemeli sin bu sana tokluk hissi verecektir. hızlı yürüyüş yapacaksın gece uyumadan önce yoğurt ye bak nasıl zayıflayacak sın

1|0
    0|0
  • Boy ve kilonu alabilir miyim?

1|0
    0|0
  • Diyetle verebilirsin

1|0
    0|0
  • Sporla cok rahat verebilirsin yeme seklinide gozden gecir

1|0
    0|0
  • 10 hafta spor yap, yemegi azalt

1|0
    0|0
  • Akşam yemek yeme. Tatlı şeker ekmek yok. Bak nasıl veriyorsun. Günde en fazla 2 defa ye

1|0
    0|0
  • dengeli beslen egzersizler filan yap verirsin o kadar zor değil

1|0
    0|0
  • Bu soruyu
    Cinsel sağlık bölümünde sordu isen
    Sana cevap olarak bol seks tavsiye ediyorum
    Bol bol efor harcayıp kalori yakabilirsin

0|0
    0|0
  • 3 ayda verilir.

0|0
    0|0
  • Cinsel sağlıkla ne alakası var bu sorunun

0|0
    0|0
  • boğazdan kısarak

0|0
    0|0
  • Su iç 1 ayda 10 kg vere bilirsin devamlı yürüyüz yao ekmek yeme salata ye bol bol kendine sadece 1 dilim ekmek ayır gün için de sadece ınu ye bol bol su iç ve tuvalte sürekli cık 😉

0|0
    0|0
  • ekmeği azalt (sakın kesme)
    akşam 11-6 arası uyu
    sabahları koş ve esneme egzersizleri yap
    2-2.5 ayda gayet güzel sonuçlar alırsın

0|0
    0|0
  • Bana ver ben onu satarım 😁

0|0
    0|0
  • Seks yaparak

0|0
    0|0
  • Spor diyet

0|0
    0|0
  • Valla 10kiloyu nasıl aldıysan öyle verecen 😬 Şaka biryana akşam saat 5den sonra yemeğe son edeceksin acıkınca bir elma yeterli ve düzenli yürüyüş yapacaksın ve bol su tüketeceksin ben bu şekil 20kilo verdim ve gayet sağlıklıyım şu an

1|0
    0|0
  • 5 dakka dişini sıkmam yeterli olur :D

0|0
    0|0
  • Vermesende olur aslında kaç kilosun

1|0
    0|0
    • 167 boy 66 kilo

• göbek üst kollar ve üst bacakta fazlalik var ama bakalim tesekkurler

• Rica ederim 😉

• Erkekler Devam
    1

Kızlar Ne Diyor 0

Kızlardan En İyi Görüş seçilmiş, ancak hala görüşünü paylaşarak katkıda bulunabilirsin.

Yükleniyor... ;