Evlilikte aldatma neden bu kadar cok olur***?

erkekler bu kadar aldatmaya eyimli olmarının ndenleri neler seven bile aldatıyor sadece erkek degil ama bayanlarda da var böyl şeyler

Güncellemeler:
erkekler bu kadar aldatmaya eyimli olmarının ndenleri neler seven bile aldatıyor sadece erkek degil ama bayanlarda da var böyl şeyler

1|0
429

En İyi Erkek Görüşü

• Herkes aldatmıyor. Bırakın bu genellemeleri. Size kalsa evli, bekar herkes birbirini aldatıyor!

1|1
    0|0

En İyi Kız Görüşü

• Dünyanın en güzel kadını da olsan, yatakta dünyanın en ateşli kadını da olsan, erkek eline geçen ilk fırsatta başka bir kadınla yatacaktır. Üstelik diğer kadının öyle ahım şahım matah bir şey olması bile gerekmez. Aksini söyleyenler ya eline henüz fırsat geçmemiştir, ya da yalan söylüyordur.
    Erkeğin fıtratında olan bir şey. O yüzden fazla kafaya takıp konuyu büyütmemek lazım.

0|0
    0|1
    • Dunyanin en guzel ve cekici kadini olmak aldatmamak icin sebep olabilir fakat Kadinini seven bir adamsa, dunyanin en cirkin ve soguk kadinida olsa aldatmaz. Bu sevginin ve sayginin buyuklugu ile alakali olmali...

• tecrube konusmus... adriana lima bile aldatilmis oyle degilmi. ama hersey is bitene kadar. bosaldiktan 5 dakka sonra bin pisman oluyorsun.

• Bu dedigin konu ozeti bayanlardada var bekarim ben evli bayanlarla iliskiye giriyorum kuaforum

Senin görüşün var mı?

Erkekler Ne Diyor 28

• Konu hakkında bir kitap vardı. Gerçi o kitap çıkmadan öncede aldatmalar hep oluyordu. Kitap olayı internete bağlamış ama bana soracak olursan internetle beraber kültür.

0|0
    0|0
  • erkek birden fazla kadina sahip olmak ister. cok guzel olmasi da bir yere kadar. dogru.. ancak fitrata karstrmamak lazim. nefsani istektir. fitrat da nefsani seyler barndrmaz. cunku fitrat temizdir. bazen birden fazla kadin ile evlilik; maslahat ve siyaset adina, hatta toplumun ve toplumlarin mahiyeti acisindan da gerekli olabiliyor. bu yuzden din de izin vermistr. ama 1 tane olsa senin icin daha iyi de demistr. erkegin bu isteginin azalmasindaki tek care, birlikte oldugu kimseyle surekli vakit gecirmesi, ikisinden kaynaklanan islere odaklanmis olmasi ve tek iken ailesini esini dusunmesi ve de muhabbetini artrmaya calismasi.. bu olmazsa erkege 2 degil 1000 kadin anca yeter. o da belki..

0|0
    0|0
  • iletişim kolay artık... yapılanlar göz önünde... bir izliyor, iki izliyor, insan ben de yapayım diyor. ve çok rahat birilerini bulabiliyor. dizilerde sigara sansürleniyor ama yengesiyle ilişkiye girebiliyor... anlatabildim mi?

0|0
    0|0
  • Eşiyle cinsel sorunlarını paylaşamaıype veya belli bir süreden sonra monotonlaşıyor olabilir

0|0
    0|0
  • Kıyamet yaklasıyor ondan

0|1
    0|0
  • erkekler kadinlari erkeklerle aldatmiyordur heralde.

ben bu gun ne zaman bir degisiklik arasam bekar biri cikmiyor karsima hep evliler.

demek ki erkekler diye genelleme yapmamak lazim

0|0
    0|0
  • o bence sıkılmaktan kaynaklı farklı heycanlar yasatsa partnerine değişik fantaziler gibi mesela aldatmaz gerek duymaz sıkılmaz çünkü

0|0
    0|0
  • sanırım geceleri kocalarını çok yalvartıyorlar onlarda başkalarında arıyordurlar

0|0
    0|0
  • doyumsuz olmaları . sırf evlilikteki cinsellikleri yetmediğine inanıp karşılıklı eş değiştirip evliliğinin içine edenler bile var yazık evliliğin önemi bile yitirilmeye başlandı

0|0
    0|0
  • Buldukça bunayan tiplerin verdiği tepki o

0|0
    0|0
  • insanlar da utanma haysiyet kalmamış

0|0
    0|0
  • flörtöz insanlar bir hevesle evlenince beceremiyorlar evliliği

0|0
    0|0
  • salakta ondan

0|0
    0|0
  • sapık supuk düşünceye sapıl oldukları ve islami yaşamadıkları için

0|0
    0|0
  • Erkekler de kadınlarda bir yarış halinde...

0|0
    0|0
  • birinin libidosu birinden yüksek oluyor doyum olmayınca dışarıda karnını doyurup geliyor

0|0
    0|0
  • Kızlar kudurmuş baştan çıkartıyorlar

0|0
    0|0
  • zamana bağlı gelisiyor

0|0
    0|0
  • bir anlasam ac gözlüler ondan

0|0
    0|0
  • ya düşünce yapıları uyuşmuyor, ya tenleri ya da sevmiyorlar...

0|0
    0|0
  • Erkekler Devam
    8

Kızlar Ne Diyor 3

Yükleniyor... ;