Bunlar ne demek oluyor?

Adet düzensizligi için doktora gittim ultrason da baktı yumurtalıklarımda ufak ufak kist oldugunu söyledi sonrasında kan testi istedi bugün sonucları ögrendim tiroid değerlerimin düşük oldugunu ve düzgün bir şekilde yumurtlama olmadıgını söyledi bunlar düzensizlige yol açar falan dedi dahiliyeye görünmemi istedi ama tiroid düşüklügü dedigi şey kafamı karıştırdı?

0|0
36

En İyi Erkek Görüşü

• Tiroid çok önemli bir şey vücudun her yerine etkisi var bir ilaç vericek ler ömür boyu onu kullanicaksin annem kullanıyor mecburi geçmiş olsun

0|0
    0|0

En İyi Kız Görüşü

• Doktor tiroid bezlerine falan bakıcak tiroidine bakacak ve ilaçları düzgün kullan aynı durum bendede var ben ilaç kullanrsam adet olabiliyorm kullanmazsam yok ilaçlarını kullan senin her ay adet olman çocuğunn olma riskini yükseltir nekadr yumurta fazla okadr ii ben ilaç kullanmıyorm adette olmuyorm yumurtlama yok bende oyüzden ileride çocuğumn olma riskide düşük

0|0
    0|0
    • Niye kız kullansana ilaçlarını

• Evlenmeden çock yapmam anca evlendiğim insanla dünyaya bir bebek getiririm

• On sevismedemi olmaz 😁

Senin görüşün var mı?

Erkekler Ne Diyor 5

• Doktorun önereceği tedaviye uyman şart. Aksi taktirde ileride çocuk sahibi olamayabilirsin.

0|0
    0|0
  • Ana salterin cikisina baglaniyo toprakla notr arasinda gerilim farki olusunca aniden salteri attiriyo 😀😁😂😃😄😅😆😉😊😋

0|0
    0|1
  • Aşkın hiçbir sıfata ve tamlamaya ihtiyacı yoktur; başlı başına bir dünyadır aşk. Ya tam ortasındasındır, merkezinde; ya da dışındasındır, hasretinde…

0|0
    0|1
  • İlaçları mevcut kullan normal e dönersin

0|0
    0|0
  • kendini soğuktan koru...

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 2

• Tiroid hormonu adet düzensizliğini etkiler çünkü

0|0
    0|0