Çift çizgi çıktı. Ben hamile miyim?

Allahım şu an inanamıyorum iki kere test yaptım ikisindede çift çizgi çıktı. İkiside hatalı olamaz doğrudur dimi ya Çift çizgi çıktı. Ben hamile miyim?Eşim yurtdışında evde tekim ailemide arayamam herkes uyuyodur of kimseyi arayamam ayyy içim içime sığmıyorr 3 yıldır tedavi görüyordum. Ya ben çok mutluyum 3 yıl sonra sonunda anne olucam. Sadece yazmak istedim yerimde duramıyorum çünkü yaaa😱😢❤😇😮😳👶
Güncellemeler:
Selamlar yine😊Bu kadar yorum geleceğini tahmin etmemiştim. Çok iyisiniz çok teşekkürler😇Bu arada kızlar yorumlarınıza dayanamayıp eşimi aradım uyumuyomuş yanında dört tane arkadaşıyla beraber sohbet ediyorlarmış. Müjdeyi verince "aşkım ciddimisin ben şimdi babamı oluyorum? Kesin yani dimi sende anne oluyosun" dedi😄🙈❤Sonrası yok en son MY WIFE'S PREGNANT! diye bağırıyordu😄❤😢

4|1
5255

En İyi Erkek Görüşü

• nazar degdırcen arkadas Allah ondan vermıyo demkkı daha dogmamıs cocugun pis nefesler musallat olcak dogar dogmaz resmınıde paylasırsınz hatta ne dogması odasının resmını yok sıs karın resımlerı hemn facde bebk gelıo hazırlık partılerı

0|0
    2|0
    • Ay yok zaten gizliyim asla hicbisey paylasmam. o kadar cok bekledikki biz bu haberi Allah korusun bisey olursa kaldiramam. sosyal medya hesaplarimi bile kapatirim belki

• herseyın hayırlısını ısteyın olucaksa hayırlısı olsun ıllah olsun mantıgı degıl hayırlıysa olsun

Loading...

Senin görüşün var mı?

Erkekler Ne Diyor 54

• Allah sağlıklı doğumunu da göstersin :)

1|0
    0|0
  • Tebrikler 😄

1|0
    0|0
  • %90 ama gene de sakın ol rısklı bır donem

1|0
    0|0
  • Allah bagislasin

1|0
    0|0
  • Tebrikler

1|0
    0|0
  • sağlıkla kucağına alırsın inşallah

0|0
    0|0
  • kaydırma falandır hocam ya...

0|0
    0|0
  • Yarın hastaneye gidip test yaptır kesinleşsin

0|0
    0|0
  • hamilesin

0|0
    0|0
  • Hayırlı, sağlıklı biri olsun. Tebrikler.

0|0
    0|0
    • Insallah cok tesekkur ederiim

• tebrik ederim hayırlı olsun :) :)

0|0
    0|0
  • Hamilesin 😊

0|0
    0|0
  • Acele etme yinede derimm benn

0|0
    0|0
  • Hamilesin

0|0
    0|0
  • Hayırlı olsun inş hamilesindir

0|0
    0|0
  • iyiki yapmissin o zamn

0|0
    0|0
  • kan tahlılı yaptıre

0|0
    0|0
  • Bence herkesi ara hemde hemen ara

0|0
    0|0
    • Evet aricam😊😊

• Iki testinde yanlis olma ihtimali cok dusuk belirtilerede bakarsak yanilma payi hic yok gibi

• Ozman ne bekliyosunuz mal mal arasana herkesi ya bak ben bile mutlu oldum yaaa😉😉😉🙊🙊🙊

• Tebrikler ☺️

0|0
    0|0
  • Olmuş :) Hayırlı evlat olur umarım :)

0|0
    0|0
  • öncelikle hayırlı olsun.. ben size tedavi ile ilgili bişe sorablrmyım tabi vaktinz varsa benim açıdan çokk önemli

0|0
    0|0
    • Teşekkür ederim ama ben bu konuda konuşmak istemiyorum. Doktor dışında kimseye danışmayın. İnsanlar çoğu zaman yanlış bilgilendiriyor

• adına sevindim :) Allah analı babalı buyutsun hayırlı evlat olsun :)

0|0
    0|0
  • Sabah ortalığı yıkarsın hamileyim die :))

0|0
    0|0
  • eşin urtdışındaysa cocuk kimden :P

0|0
    1|0
    • Bu nasil yorum ya? Daha 1 hafta once gitti esim

Loading...

Kızlar Ne Diyor 52

Yükleniyor...