Geciktirici sprey etkisi

Merhaba arkadaşlar normalde erken boşalma sorunum yok. Özel bir gün için daha uzun sürmesini istediğimden bu soruyu soruyorum. Cidden işe yarıyor mu? Ayrıca hangi markayı kullanmalıyım?

0|0
06

En İyi Erkek Görüşü

• ciddi manada işe yarıyor penis başını iyice spreylemelisin oavalayarak ve penis dibini ama15-20 dk bekle sonra penis başının uyuşmuş gibi olduğunu hissedersin ama ilişki esnasında tam zevk almazsın ama 1 saati bile geçtiği oluyor tabi kız dayanabilirse :)

0|0
    0|0

Senin görüşün var mı?

Kızlar Ne Diyor 0

Kızlardan ilk görüşü sen paylaş ve
1 Xper puan fazladan kazan!

Erkekler Ne Diyor 5

• Çok gereksiz bence. Normalde 30-50 dk sürüyor boşalmam. Kan ter içinde kalıyorum. sende geç boşalıyorsan ne gerek var. Ondan sonra partnerini yıpratacaksın, bu seferde boşalmak için yükleneceksin olmayacak. Hiç girme bence o işe.

0|0
    0|0
  • Bir keresinde geciktirici karıştırılmış prezervatif kullandım. Aleti kaldırdım taktım. İçinde gidip gelirken penis derisi hissizleşti. Ve dolayısıyla ereksiyonum da kaybolmaya başladı. Çıkartıp sildim. Biraz bekledikten sonra condomsuz devam ettim.

Bedava da verseler kullanmam artık.

Tavsiye etmem.

0|0
    0|0
  • Kullanan arkadaşım his kaybına sebep olduğu için tam anlamıyla haz alamadığını söylemişti? Sprey değil de geciktiricili kondom daha çok işinize yarayabilir. Hemen hemen aynı özellik ve etkiye sahip...

0|0
    0|0
  • sakın kullanma bildiğim bişey var ki söylüyorum :)

0|1
    0|0
    • nedir hocam bildiğiniz. benimle paylaşırsanız sevinirim.

• erken boşalma sorunun yoksa kullanma uzun sürsün diye kullanıyım diye sakın düşünme uzun sürecek bir ilişki bile başlamıyorda ondan diyorum :)

• okey rötar al harika...

0|0
    0|0
    • Onu denedim ben geciktirici ile daha uzun sürecegini dusundugum için sormak istedim.

Yükleniyor... ;