Erken boşalma sorunum var. İlaç tedavisi ya da başka bir çaresi var mıdır?

Herkese selam ve iyi akşamlar.

Birlikte olduğumda erken boşalıyorum. İlaç tedavisi var mıdır? Nasıl atlatırım?

0|0
512

En İyi Kız Görüşü

• çok çeşitli sebepleri olabilir; aşırı heyecan, fizyolojik herhangi bir sorun... en iyisi kendi başına çözüm bulmaya çalışmaktansa bir uzmanla görüşmek. niyeyse cinsel sorunlarda doktora gitmeyi pek fena bir şey gibi görüyoruz; oysa onların yardımıyla hayatında kördüğüm olmuş bir konu tahmin bile edemeyeceğin kadar kısa sürede çözüme kavuşabilir.

0|0
    0|0

Senin görüşün var mı?

Kızlar Ne Diyor 4

• Ilactan ziyade iyi bir partnerle duzenli cinsellik ve bir uzman yardimi ile cok sey basarabilirsin bence.

0|0
    0|0
  • kendine hakim ol

0|0
    0|0
  • Bu konu hakkında pek bir bilgim yok fakat cok heyecanlanmamaya calısmalısın bence

0|0
    0|0
  • Aslında bu sorunun yeri tam da sağlık..bu sorunu yaşayan birçok erkek var ama ifade edip doktora gitmiyorlar..oysa ki bu sorununuzu doktorunuza danışarak çözebilirsiniz..bu durumun esas sebebi psikolojik..tanii tedirginlik,başaramama korkusu ya da aşırı uyarılma..sebep ne olursa olsun erken boşalma çiftlerde huzursuzluğa yolaçıyor..uzun vadede sorun kendiliğinden düzelir..fakat kısa vadede sorununuzu düzeltecek ilaçlar var..bence doktorunuzla ( aile hekiminiz veya üroloji ) görüşmeniz şart!

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 12

• Erkeklerde en sık görülen cinsel işlev bozukluğu erken boşalmadır.Tedavisi davranışçı yöntemlere psikoterapidir.Bu da 6- 10 seans arasıdır.Çeşitli aşamaları vardır bu seansların.

1|0
    0|0
  • Erken boşalma genelde ilişkiye girmeden önce ya da vajinaya girdikten bir kaç saniye içinde olur.

Eğer ilişkiye başladıktan sonra bir kaç dakika dayanabiliyorsan sorun muhtemelen başkadır.

Öncelikle hangi safhada olduğun önemli. Eğer ilk bahsettiğim gibi ise psikolojik yardım şart. Dİğerinde ise partnerinin desteği de sorunu çözmene yardım edebilir.

0|0
    0|0
  • düzenli ve kaliteli cinsel zamanlar gecir o düzelir:)

0|0
    0|0
  • ilaç tedavisi hikaye arkadaşım. İlk seferlerin yani ilk birlikteliklerinizde bu normal düzene oturunca her defasında üstüne koyucaktır + dakikalar olarak...Bir de sana tavsiye anladığın anda frene bas stopla kendini geri çek toparladıkdan sonra devam et...

0|0
    0|0
  • Seks esnasında, duyduğun hazzı ertelemeyi öğrenebilirsen, erken boşalmayı önleyebilir, hatta boşalmayı istediğin zamana kadar erteleyebilirsin..

O esnada, yatak çarşaflarının desenine falan bak, nasıl imal etmişler diye kafa yor ama kadını unutma..

Yok eğer düzelmezse, psikolojik yardım alman gereklidir..

0|0
    0|0
  • var çok basit ilişkiye girmeden yarım saat önce kendini boşalt ondan sonra partnerinle maça başla

0|0
    0|0
  • ilaç tedavisi vardır ama geçicidir.düzenli ilişki yaşamaya başlayınca düzelir.stres yapıp kafaya takmamak şartıyla tabi:))

0|0
    0|0
  • hayallerini güçlendir ve kendini doğanın akışına bırak.

0|0
    0|0
  • geciktirici kremler var

0|0
    0|0
  • hem bu sorunun cevabı cinsellik :) benide yanılttın bak yazmıycaktım hiç cinsellikle ilgili cevap :)

0|0
    0|0
  • uzman yardımı almadan biraz zor düzenli ilişkiye girerek düzelir diye biliyorum

0|0
    0|0
  • Düzenli Kegel egzersizi ile gecikme süresini uzatabilecek bir kas yapısı oluşturabilirsin.

0|0
    0|0
Yükleniyor... ;