Kasıklardaki ağrı neden olur?

Kasıklarımda bir ağrı var herhangi bir darbe sonucu oluşmadığına eminim. Özellikle sol taraftaki. Neden olur ve nasıl geçer? Bilgisi olanlar yardım lütfen?

0|0
35

En İyi Kız Görüşü

• İhtiyaçlarından dolayı

0|0
    0|0
    • e ihtiyaç yeni bir anda mı doğdu?

• Evet

• e nasıl olcak o iş :P

En İyi Erkek Görüşü

• Fazla yürüyüş , koşu , ağır yük taşıma gibi zorlamalar sonucunda oluşmuş olabilir. Klima ve soğuk algınlığıda etken. Kas gevşetici alabilirsin.

0|0
    0|0
    • yürümek dışında hiçbirini yapmadım, o halde diğer arkadaşların dediği gibi boşalmakla filan ilgisi yoktur dinlenmem yeterli bu durumda?

• tabiki hayır iki üç günde bir bilemedin iki

• Hayır bununla
      Hiçbir
      Alakası yok.

Senin görüşün var mı?

Kızlar Ne Diyor 2

• varikosel

0|0
    0|0
    • hmm evet mantıklı :) peki şimdi bide anlayacağım dilde anlat?

• e öyle ama :) ağrı dayanılmaz boyutta değil hafif ağrıyo ve elimle dokunup hafif sıkınca şiddetleniyo uyuyup sabaha kadar dinlenince geçmezse artık kötü düşünücem ama şu an şiddetli olmaması içimi rahatlatıyo :) normalde erkekler bu durumda rahatlar filan bende denedim ama faydası olmadı :)

• Kasık fıtığı olabilir mi acaba? Değilse de yumurtalardan kaynaklı olabilir. Doktor bilebilir ancak

0|0
    0|0
    • fıtık için bir zorlanma olması filan gerekmezmi?

• Bi' doktora görün derim. Belki baştan savma bir cevap gelebilir ama beklediğin cevabı bulamazsın burdan

• evet bulamam tabiki ve geçmezse zaten doktora gidicem amacım düşünceleri almak fikir almaktı

Erkekler Ne Diyor 4

• Varikosel olabilir. Git bir muayene ol.

0|0
    0|0
    • türkçesi?

• Varikosel, testislerdeki toprlardamarlarin işlevini yitirmesi ile atıkların orada kalması demektir aslında. Kısırlığın birinci sebebidir. Uzun süre ayakta kalmayla oluşur genelde. Ürolojiye gidip muayene olmalısın. Elle muayene sonucu anlaşılıyor zaten.

• kötü bişeymiş

• spermler sıkıştırıyor

0|0
    0|0
  • Git doktora sperm sayısı testide yaptır ileride kısırlık için belirtiler olabilir bende de olmuştu

0|0
    0|0
    • yok daha neler

• öyle deme işte ben askerde iken olmuştu genelde ayakta hep durduğum için çıktı ağrılar doktora gittiğimde sperm sayısı aşırı düşmüş doktor tedavi ile yeniden düzeldi bence git derim

• Ben de bazen oluyor.

0|0
    0|0
    • peki neden olur nasıl geçer?

• Valla bilmiyorum ben de. doktorada gitmedim hic.

• bende gitmedim

Yükleniyor... ;