Erkek arkadaşınızın gay olduğunu nasıl anlarsınız?

herkezin korkulu rüyasıdır bu evet ama başıma geldi ama daha tam anlayabilmiş değilim kafayı yiyebilirim

0|0
710

En İyi Erkek Görüşü

Senin görüşün var mı?

Erkekler Ne Diyor 9

• Merhaba Kayıkçı kardeş,

O dediğin şey nedir ?

Ne işin var senin Geyiklerle.

Noel Baba'yı çağırın o ilgilensin.

Senin işin değil bu.

1|1
    1|2
  • Gaylar sadece erkekleri sever onlarla birlikte olurlar.. Senin sevgilin olsa olsa biseksüel veya heterodur.. Ama herkesin içinde zaten biseksüellik duygusu vardır.. Bence sorun etme.

0|0
    0|0
  • hareketlerinden zaten belli olur açıklayıcı anlatırsan yardımcı olmaya çalışırım

0|0
    0|2
  • gay adamın seninle ne işi olur.

0|1
    0|2
  • elliyor okşuyorsa beni gaydır <3

0|2
    0|1
  • öpüşmek sevişmek istemiyorsa gaydir.

sen nasıl anladın?

0|0
    0|2
    • Belki mahremiyete önemi vardır? Dini açıdan bazı şeylere uymak istiyor ve kendini tutuyordur? İlla bunu gaylığa yormamak gerek.. Sonuçta 'helalimsin' diyen de var. Ama sen adın 'gay'a çıkmasın diye bütün sevgililerinle öpüşüp elleşip gömüşüyorsun anlaşılan kardeş ..

• evet öyle yapıyorum :)

• ayrılırsın olur biter ?

0|0
    0|2
  • Şimdi söylemeyim burda ayıp olur :D

0|0
    0|2
  • ilişkiye giriyorsanız eger arkana dokunayım mı de belli olur o zaman :D

0|0
    0|3

Kızlar Ne Diyor 7

• Hiç başıma gelmedi. Ben gülerdim şahsen.

0|1
    0|0
  • sorsana çocuğa...ama öyle dandadak sorma..edepli sor..anlayışlı olurum vs.

0|1
    0|0
    • Ayrılacak..çocuk da rahat edecek...biseksüelse de devam ederler, kendileri karar verir o zaman..

• arkadaşlar 6 yıldır çıkıyoruz ve ilişkimizde son 1 yıldır farklı olaylar gelişmeye başladı anlamadım ki benden mi sıkıldı ilişki sırasında performans düşüklüğü bir oralde aşağı kaymamı istemeler ve hoşuna gitmesi, .ne yapacağımı şaşırdım ve de seviyorum işin kötü yanı düşünmesi bile kötü ama dün ve 2 aydır böyle bir şey olmuyor düzgün gidiyor ama bana en son orayla alakalı hoşlandığını anladım açıkça yazmayayım da en iyi cevap seçtiğim kişinin yazdığı cevabı okuyun:(

• sokakta gıden erkeklere bakabılır mesela ne kadar yakısıklı dıyebılır e bılım arkadaslarıyla konusmalarına falan bak

0|0
    0|1
  • hiç başıma gelmedi bilemem

0|1
    0|0
  • Erkeklerin arkasına mı bakıyor ? Nereden anladın ?

0|1
    0|1
  • giydiğim file çoraba tepkisiz kalıyorsa yapıştırırım damgayı

0|1
    0|3
    • bizde ne bok yiyceğimizi şaşırdık aşağı tükürsen sakal yukarı tükürsen bıyık:):)

• Şoku zor atlatılıyor

0|0
    0|0
Yükleniyor... ;