Bir yapışta 6 kere mast normal mı? Tam 6 kere yapmadan doymuyorum?

Ve yaparken aşırı çişim geliyo tutuyorum daha zevkli oluyo ama sonradan acısı çıkıyo tabi ayarlarla oynadığım icin dk bası wc ye giriyorum... NASIL GEÇECEK BU AZGINLIK 😞😞😞

0|2
553

En İyi Erkek Görüşü

• Mas yapmanın sağlık açısından yararı var ama fazlaya kaçılması yani seninkinde olan bir durum ise artık tamamen saplantı taraflı olmuş kendine hakim olup kontrol altına almak zorundasın kafanı dağıtacak şeyler bul

1|0
    0|0

En İyi Kız Görüşü

• Peki çişin gelince nasıl boşalıyosun bende aynı durumdayım mecbur tuvalete gidiyrm ve bitiyo öyle kalıyo

1|0
    0|0

Senin görüşün var mı?

Erkekler Ne Diyor 52

• Elektrik diregi varsa mahallede tepesine tirman bir kerede vajinadan girsin agzindan ciksin duzelirsin

1|0
    0|0
  • bir tek ben azgınım sanardım benden beteri varmiş

1|0
    0|0
  • Oooooo geçmiş olsun kanka senin bir paikoloğa gitmen lazım 😉

1|0
    0|0
  • Acilen evlen. Sen kocanın kemiklerinde ilik bırakmazsın. Kocan 1 ayda en az 10 kg. zayıflar.

1|0
    0|0
  • Apandist patlasında bir hastahanede kıvran.. ayy düşündükçe sadist ruhum şenlendi..

1|0
    0|0
  • Sen Nasıl bişeysin ya neden bize denk gelmiyor sen gibiler :) bende en az 5 6 defa yaparım günde

1|0
    0|0
  • Sen onu takıntı yapmışsın kendine 6 kere yapmalıyım diye

1|0
    0|0
  • 6 az bir kere. asexual bile sayılırsınız.

2|0
    0|0
    • Nasıl ya

• Saka mi yapiyosunuz Ben cok diye soruyorum siz 11 ?

• Ne şakası? İnanmak istemiyorsan sen bilirsin. Zorla inandırmaya çalışacak değilim. Ama durumunu okudum ve bir insan olarak uyarma gereği hissettim. 6 az, en az 11 olmalı. Deniyor san ve olmuyorsa acil tedavi olmalısın.

• Çok zor

1|1
    0|0
  • Gelecegin karanlik

1|0
    0|0
    • Nasil?

• Cinsellikten soguyacaksin buda hayatini koreltmeye yeter agzin kabalasacak sarhos olmaya basliyacaksin erkek beyenmiyeceksin veya kocani acaba bunlami sunlami zevk alirim deyip bitireceksin hayatini yazik

• fazla kurcalama bozarsın.

1|1
    0|0
    • Valla hali kalmadi artık zaten ama cani istiyo hala 😔

• İçinde bir yanardağ yatıyormuş karının.

1|0
    0|0
  • tabiki normal değil seninkisi sapkınlık resmen :D

1|0
    0|0
    • Bu hastalik mi simdi asiri cinsellige duskunluk hastaliigi mi bak dun banyo yaptim ama bugun yine yapmak zorundayim gece girmek en sevemedigim sey 😓

• yani bir yapışta 6 kere nasıl dayanıyosun çok tuhaf geldi hastalıktır bu bence

• O çiş değil kuzum

1|0
    0|0
    • Ne o 😓

• Uzulecek bir durum degil ki :) senin yerinde olmak isteyen cok insan var. Ve orgazm esnasinda o çiş dediğini bırak. O zaman zevkin ne olduğunu anlarsin

• Senın güreşe ihtiyacın var :)

1|0
    0|0
  • Damızlık inek gibisin

2|0
    0|0
  • Sayı fazla bir kere de.

1|0
    0|0
  • Helal olsun gercekten😀😀

1|0
    0|0