Vajinismus olabilir miyim? Bunu nasıl çözerim?

İlk ilişkim bekaretimi kaybetme korkusuyla gerçekleşti. Canım çok yandı ağlayarak ilişkiye girdim bekaretimi kaybetmekten korktuğum için. Çok fazla kanamam oldu. Ve çok acılı gerçekleşti. Ondan sonra her ilişkiye girdiğimde canım yanar oldu. Hep başta çok istekli oluyorum sevişirklen herşey normal ama ilişkiye girerken acıdan devam edemiyorum.

Beni aydınlatabilecek birileri vardır umarım. Vajinismus denilen şey olabilir mi? Ailem tutucu ve bekaret kavramına tapan insanlar. Bunun da etkisi olabilir mi?

0|0
37

En İyi Erkek Görüşü

• Cok fazla sayıda ve farklı kişilerle mi ilişkye girdigini söylemeye calışıyorsun

0|0
    0|2
    • Hayır aynı kişiyle her defasında.

• Evet ciddi bir ilişki. Bu yaz söz düşünüyoruz kısmetse.

• umarım iyi olur.

Senin görüşün var mı?

Erkekler Ne Diyor 6

• Vajinusmus kadının vajen kaslarını istemsiz kasarak birleşme yaşayamaması durumu.Sen ilişkiye giriyorsun ama canın yanıyor sanıırm.Jinekolğa görünebilirsen sorun çözülür bence.Gizlice git istersen.

1|0
    0|1
  • ıslanma durumun nasıl, gerekirse kayganlaştırıcı kullanın.

şayet mantar olsaydı renkli kokulu akıntın olurdu, vajinismus olsa birleşme hiç olmazdı. biraz rahatla, öncesinde alkol al alışırsın.

0|0
    0|0
  • elinde olan birşey deyil yani düşünerek engelleyemezsin bu belki hiç düşünmezsen takmassan engelleyebilirsin...

0|1
    0|1
  • Hiç alakası yok seni bozan erkek hasta ruhlu birisi vajinusmuş olsan ilişki yaşayamazsın.Psikolojin bozuk değil.Rahminde sorun var bence doktora git.Bakireyim diyen evlendiğim kız 1 ay sonra ilişyei girdi hiç acımadı çünkü bakire değildi!

0|0
    0|1
  • Vajinismus değilsin, bu zamanla ve pratikle çözülür.

0|0
    0|0
  • evlimisin bu arada?

0|1
    1|1

Kızlar Ne Diyor 3

• vajinusmus değilsin ama bir jinekologa gitmelisin. kist yada mantar olabilir sende. Anlaşılacak tabirler kullanıyorum ! Psikolojin uygun değilsede kendini rahatlatarak girmen gerek korkudan rahat olmuyorsundur .

0|0
    0|1
    • Çok teşekkür ederim Büyük olasılıkla mantar da olabilir kaşınma da oluyor çünkü.

• bir uzmana gitmende fayda var. İhmal etme.

• vicdan azabı olabilir

0|0
    0|0
  • ailenin üzerinde etkisi olsa sen bu kadar rahat olamazdın hem ağlarım hem yaparım

0|0
    0|0
Yükleniyor... ;