Enfeksiyonlu vajinama giren penisi agzima aldim?

vajinamda mantar enfeksiyonu vardi iliskiye girdik iliskiden sonra partnerimin penisini agzima aldim ciddi durum ciddi arkadaslari bekliyorum tehlikeli bir durum mudur?

0|1
644

En İyi Erkek Görüşü

• Senin gibi kadinlardan midem kalkiyor ya, yüklü para versen senin gibi bir kadinla yatmam..
    Doktora gidip tedavi olsana, mantar hastalaigi tasiyorsun, halen bilincsizce cinsel iliski yasiyorsun, aids, hepapit senin gibilerin yüzünden yayiliyor.

0|0
    0|0

En İyi Kız Görüşü

Senin görüşün var mı?

Erkekler Ne Diyor 43

• mikrop zaten senin vücudunda olduğu için vücudun zaten o mikroba karşı otomatikmen bağışıklı olduğu için sıkıntı yok. Esas sıkıntı sana kayan zavallıda çıkacak.

0|0
    0|0
  • her yerin mantarı ayrıdır. ayak saç vajina gibi. birbiri içinde üreyemezler ve kendilerine özeldir. Bol bol yoğurt ye antiseptik özelliğe sahip. geçmiş olsun

0|0
    0|0
  • mantar bulaşıcıdır, belki ağızda'da problemlere sebebiyet verebilir, dilde dudakta vs. boğada hatta. tehlikeli iş yapmışsın

0|0
    0|0
  • Hsv-2 enf. u ile hsv-1 enf. u kardesligi yasamissin. Da cocuga yazik ettin. Madem mantar var ne diye izin veriyon. Ya cocuk gonore olsa.

0|0
    0|0
  • Partnerinin penisini hastalıktan kurtarmış oldun. Merak etme ağzına bir şey olmaz. Ağız bütün pislikleri öyle emer.

0|0
    0|0
  • Adamı düşünmüyor da kendi ağzını düşünüyor.
    Botanik bahçesi seni.

0|0
    0|0
  • Pirezervatif kullanmadınız mı onun penisi de mantar olacak kullanmadıysanız ve ağzın birşey olmaz sanmıyorum

0|0
    0|0
  • Tıbbı bı bılgım yok umarım bısey olmaz ılıskıye gormen bıle yanlıs degılmı ya adamın çukune bısey olsa

0|0
    0|0
  • Arkadasim agzina vajinanin sivisi varkenmi aldin agiz yoluyla o siviyi yutmus olabiirmisin

0|0
    0|0
  • Tehlikeli iş yapmışsın birşey diyip yanlış yönlendirmek istemem

0|0
    0|0
  • iğrençsiniz nasıl ilişkiye girdiniz lan midesizler öğk

0|0
    0|0
  • gtne sok dezenfekte olsun..

2|0
    0|0
  • Mantara bağlarsın bundan sonra

1|1
    0|0
  • birsey olmaz. Mantar agzina bulasir sadece.

0|0
    0|0
  • Ağzına mantar bulaşabilir.

0|0
    0|0
  • Durumun farkındasın neden aldın ağzına :/ ?

0|0
    0|0
  • Kizlarada güven yok ameka

0|0
    0|0
  • Tedbir olarak antibiyotik kullan bir kaç gün

0|0
    0|0
  • Bence tehlikeli değil.

0|0
    0|0
  • antibiyotik tedavisine başlayın önlem olarak