Dün sabah sekizde başladığım yolculuğumu bitirdim sayılır ama?

Midem çok berbat kasıklarım çok kötü -,- cinsellik olarak düşünüp iğrenç cevaplar vermeyin hemen -,- belim boynum hareket edemiyorum 😷😨 digerleri dinlenince gecer gibi ama uyuyabilmem açısından mide bulantım için bir öneriniz var mı -,- ?

Güncellemeler:
Bide yagmurda ıslandım aşıra rüzgara maruz kaldım -,-

0|0
216

En İyi Erkek Görüşü

• o nasıl bir yolculukmş öyle :D

1|0
    0|0
    • Bitti cok sukurde bende bitmisim eve gidince hepten tukenicem gibi hissediyorum evde biseyde yok gitmeden midem icin almam gereken bisey varsa diye gitmeden sordum :)

• evden dışarı çıkmadan hazırlanacak nane limon... eczane diyorsan mide bulantısı herhangi bir hap ilaç... tuzlu atıştırmatıklar tutar seni çubuk kraker candır :D cinsellikle bağdaştırmayın demişsin cinselliiğe yazmışsın :D :D koş koş hadi mide bulantısını geçir çabulk

• Valla ben yazmadim onlar buraya getirmis koymus nane limonda bulup alayim marketten cubuk krakerde alayim agriyo hem bulanti hem agri olunca ne yapacagimida bilemedim :( tesekkur ederim :)

En İyi Kız Görüşü

Senin görüşün var mı?

Erkekler Ne Diyor 15

• Otobüs yolculuğu hep aynı sıkıntılar yaratıyor, sigara içiyorsan uyanana kadar sigara içme. Miden için yapılacak pek bir şey yok ilaç dışında ama tavsiye etmem su iç yat

1|0
    0|0
    • Otobus degil motorlaydim nane limon filan icsem daha mi kotu olur diyosun :(

• kamyon kasasında hurda yüklerin arasında mı yolculuk yaptın
    birde neden milletin dikkatini cinselliğe çekiyorsun sorunla cinsellik ne alaka

1|0
    0|0
  • Bildirdiğin ve gizlediğin tüm isimlerini ve Kur’an-ı Kerim’i, kalbimizin baharı, gönlümüzün nuru, sıkıntımızın ilacı yap Hayırlı Cumalar

1|0
    0|0
  • Kas gevşetici ilaçlar var, eczane den alabilirsin

1|0
    0|0
  • Sen nereye gidiyorsun böyle

1|0
    0|0
  • kekik suyu yahut
    açık hava da iyi gelir. bulantı dayanılmaz hale geldi ise tek çözüm kusup rahatlamaktır.

1|0
    0|0
  • limon soda bastırır mide ağrını geçmiş olsun

1|0
    0|0
  • Oncelikle gecmis olsun nereyeydi yolculuk?

1|0
    0|0
    • Tesekkurler karisik canakkale mugla İzmir Ankara -,-

• İyi geleceğini düşünüyorum. Sana öncelikle hoşgeldin der ve in dinlenmeler dilerim :)

• Tesekkür ederiim :) daha iyiyim

• Majezik hapını al ağrı kesici ve kas gevşetici. Sıcak bir duş al ve ıhlamur ya da nane limon kaynatıp iç. Sıcak ballı sütte içebilirsin tercihine kalmış.

1|0
    0|0
  • Üşütmüşsün işte. Doktora git, ilaç yazdır.

0|0
    0|0
  • Duş al dinlen biraz.

0|0
    0|0
  • nane kaynat iç

1|0
    0|0
  • Rennie alırsan işine yarayabilir, geçmiş olsun

0|0
    0|0
  • Erzurumdan İstanbul'a mı