Ilk gece korkusu yaşıyorum. Psikologdan yardim almalimiyim?

2 hafta sonra düğünüm var ve ben çok korkuyorum. Partnerimle bu konularda biraz konusmustuk beni zorlamayacagini (belimi kirmayacagini😂 ) soyledi. Daha once cinsel ilişki yasamadim. 19 cm oldunu söyledi ve ben korkuyorum. 170 boyundayim cinsel istegimde var ama cok buyuk degilmi? Kendimi kasarsam gibi sorunlar yaşıyorum. Yardim almalimiyim. Yaşım 26.

0|0
729

En İyi Erkek Görüşü

• Seni gercekten sevıyorsa sexsi hayvanlık olarak algılamıyorsa merak etme hıc anlamazsın bıle sadece kendını ona emanet et ve rahatla

1|0
    0|0

En İyi Kız Görüşü

• Ya neden korkuyorsun ki? Yapanlar insan değil mi? Kimse seks yaptı diye ölmüyor :D bir şey olmaz yaaa, sal gitsin :D

Bende kızım ama hiç korkmuyorum, olması gerekiyor olcak bitcek bir şekilde diye bakıyorum😁 19 da müthiş bir boy değil, kasma ya 1.70 sin bişey olmazzz

1|0
    0|1

Senin görüşün var mı?

Erkekler Ne Diyor 28

• :))) yazik kiz sana:) psikolok ne diyecek ne faydasi olacak. Arkadaslarin varsa evli onlara söyle. Sanki psikolokun şeyi varda şey şeh etti:)))

1|0
    0|0
  • Tamamen erkeğe bağlı durum hayvanlik yapmadigi sürece sorun yok

1|0
    0|0
    • Illa hepsi girmesimi gerek

• Ilk başta ona gerek yok.. zaten ilk gece direk seks mantigi kadina eziyettir ve cinsellikten Soğutur

• Alışırsın abla alışırsın 😁😁

1|0
    0|0
  • kadın üyelerimizden yardım gelmesi gerek görünsün diye yazdım

1|0
    0|0
  • ahaha nasılda korkutmuşlar yavrucağı :D

0|0
    1|0
  • korksan da korkmasan da evire çevire hallolunacak bu iş. kaçacak yerin yok...

0|0
    2|0
  • Bilgilenmen lazım kesinlikle.

0|0
    0|0
  • Yüce tanrım sen büyüksün. Al evladım al. Almalısın mutlaka yalnız 2 haftada bu korkunu aşabilir misin ondan emin Değilim.

0|0
    0|0
  • Adam sana Belini kırmıcam korkma dediyse korkmakta haklısın bence hanzoya bak ak belini kırmıcakmısmıs shjsdhhjfks

0|0
    0|0
    • Ya o isin esprisi gazeteye cikti ya bir adam esinin belini kirmis ilk gece 😂😂

• Cok komiksin

0|0
    0|0
  • Yardım al

0|0
    0|0
  • Bu nasıl muhabbet oyle

0|0
    0|0
  • Knki sorun olmaz soyle biraz narin olsun erkek önceden yaptiysa tecrübeli dir ona göre davranır ac gibi davranmaz soylersin yarisinu sok diye vajina esnek zaten alisir

0|0
    0|0
    • Cik yapmadı. Ama canimi acitmakta istemez. Evlendik o kadar zevkdemi alamicaz ulan derse sıkıntı 😂

• Yok be demez heralde alisirsin sende 2 haftaya falan knki yaparken kaygan olsun sana zorluk olmasin ;)

• sakin ol abartma

0|0
    0|0
  • Madtürbasyon yapıyor musun?

0|0
    0|0
    • Evet yapiyorum ama birisi dokununca kendimi kasarim. Refleks olarak.

• Opusuyoruz birbirmizi istiyoruz da. Ama o kisma daha once hicbir sekilde temas olmadigindan tepki verebilirim. Ben birden alisamiyorum utangacim biraz zaman gecmesi gerekiyor. Canimin yanmasini istemez anlayisla karsilar. Tesekkur ederim :)

• Rica ederim.

• Kassanda kasmasanda eninde sonunda yapcan o işi raat ol

0|0
    0|0
  • Tasssaktan ölçmüştur korkma alışınca gecer

0|0
    0|0
  • psikoloğu boşver kocandan yardım al

0|0
    0|0
  • Bende evliyim sormak konuşmak istediğin varsa sorabilirsin arkadasim

0|0
    0|0
  • Durex jel kullan

0|0
    0|0
  • Erkekler Devam
    8

Kızlar Ne Diyor 6

• Şimdiden almana gerek yok bence. Evlendi bakalım, sorunun patolojik bir hal alırsa çift olarak tedavi görmeniz gerekir. Tek başına halledebileceğin bir konu değil. Büyütmemeye çalış.

1|0
    0|0
  • Bence al
    korkun geçsin
    vajinismus başlarsa
    tedavi zorlaşır

1|0
    0|1
  • Kiiz evlenme gitsin

1|0
    0|1
  • ilk gün yaşamanıza gerek yok herseyı. Ön sevişmeyi unut tutmalı partnerin. Burda senden daha cok ona düşüyor iş

1|0
    0|1
    • Bunu o da söylemişti. Birde ben Los bir ortamda olmasini istiyorum korkudan gormek falan istemiyorum diye 😂 rahatlarsam bir kere canim acir sonra alisirim heralde

• uzun tutmalı olacak. konus eşinle bunu söyle bırseyler ogrensin okusun izlesın. ayazda bır cıcek filmini izleyin o cok guzel

• yani acıyabilir. ancak istekli isen ve canın cok tatlı degılse alısırsın.

• Bence evleneme 😅😅 ben nasıl hayatta kaldığımi düşünüyorum hala 😅 bı ay önce evlendim ilk ilişkiden sonra bir hafta dokundurmadim kendime ölcem sandım. 😅

1|1
    0|1
    • Kiyamam kiz çok mu fena

• Oha

• oha ya kıtlıktan mı çıkmış bu adam

• Yavaş şey yapın canım siz de 😄 sadece kurdelayı kesin bırakın tabi müstakbel eşin durursa 😄

1|0
    0|1
    • Ikimizde yillardir birbirimizi istiyoruz evlenmeyi bekledik bunca sene ve benim için zor gececek aylar 😂 ama bunu duyunca insan korkuyor

• Ilk gece acilis sonrasi asil olay sanirim 😂 ay adama yazik olcak benim canim kiymetlidir zevk alamazsam cekil surdan derim :D

• Ben de öyle dedim sorun olmadı onun ki de acıyor kız öyle deme zorluyor filan girmek için yanıyor yani 😂😂

Yükleniyor... ;