Bir süre çocuk istenmiyorsa evlilikte ilk ilişki ve sonrası

arkadaşlar hep merak etmişimdir şimdi evlendikten sonra diyelim bir süre çocuk yapmak istemiyorsunuz ilk gece prezervatif filan mı kullanırsınız veya bayanlar siz bundan rahatsız olurmusunuz normal mi karşılarsınız nasıl bir yöntem uygularsınız ve ya uygulanmasını istersiniz

• Prezervatif kullanması sorun değil
    A seç
  • Prezervatif kullanması sorun
    B seç
Cinsiyetini ve yaşını belirt, oyunu kullan:
KızımErkeğim

0|0
23

En İyi Kız Görüşü

• ilk seferde dışarıya boşalır erkek sonrada artık hapmı kullanır prezervatifmi ona siz karar verirsnz

0|0
    0|0

Senin görüşün var mı?

Kızlar Ne Diyor 1

• hap kullanılır genelde

0|0
    0|0
    • peki bir bayan olarak sizin açınızdan sorun oluyor mu en azından senin açından ?

• yoo neden olsun

• bilmem belki erkeğe sorunluluk almak istemeyen veya alamayacağını düşünen gözüyle bakılıyordur yani ben öyle düşünüyorum rahatsız etti beni bu düşünce ondan sordum :)

Erkekler Ne Diyor 3

• Düğünden önce periyoduna uyarak doğum kontrol hapları kullanabilir kız, ya da ilk ilişkilerde dışarı boşalma yöntemini uygularla sonra hapa geçebilirler. Aylık - 3 aylık iğneler kullanılabilir, spiral kullanılabilir birde yanlış bilmiyorsam hormon implantları var kullanılabilir. Sonraki dönemde bu yöntemlerden vaz geçerek gene çocuk doğurabilir :)

0|0
    0|0
  • kardeşim evlendik diye daha ilk gece'de gerdeğe girecez diye bir şey yokki :D

0|0
    0|0
    • yav illaki girecez ilk olmazsa 2 2 sene girmeden duramazsınız ki arkadaş :D 2 sene çocuk yapmak istemiyorsanız ilikşkide mi yaşamicaksınız :D

• Gelin düğünden önce d.k hapına başlarsa sorun çıkmaz. Prezervatife de gerek kalmaz.

0|0
    0|0
    • peki ne diceksin düğünden önce sen d. kontrol haplarına başla çocuk için erken olabilir filan mı :D

• Çocuğu falan karıştırma. Sadece düğünden önceki adetin ilk gününde hapa başla de.

Rahat olalım de.

Ne o, gelinle konuşmuyor musun yoksa. Görücü usülü mü evleniyon yoksa ?

• yok evlendiğim fila yok ta merak ettiğim için dormuştum ama biraz eski kafalıyımdır da zaten öyle bişe diyemem ki ben

Yükleniyor... ;