Hangi pornolar sizi heyecanlandırır hangilerini beğenirsiniz?

MarquisDeSade
Ben mesela içinde kesin bir konu ve dramatik durum bulunan pornolardan heyecan duyuyorum.Düz pornolarda erotizm eksik geldigi icin cok sıradan goruntuler olarak geiyor bana.

Mesela konu derken, eve gelen misafir adamdan tahrik olan ve kendine hakim olamayarak misafir adamla sevisen kadın gibi.

Yani içinde mutlaka bir dramatik,günlük hayatta basımıza gelse cok heyecanlandıracak bize erotik gelecek konular barındırmalı.

Sizi nasıl pornolar heyecanlandırıyor?

BDSM, Grup seks, anal seks, genc kız yaşlı adam, lezbiyen agırlıklı seks, amator süsü verilmiş pornolar, Konulu porno, hardcore seks vs.
Hangi pornolar sizi heyecanlandırır hangilerini beğenirsiniz?