Bayanlara hangi parfümleri yakıştırıyorsunuz marka ve koku olarak isimlerini de belirtir misiniz?

bayanlara hangi parfümleri yakıştırıyorsunuz marka ve koku olarak isimlerini de belirtir misiniz?

0|0
59

En İyi Erkek Görüşü

• Hacı yağı

0|0
    0|0

En İyi Kız Görüşü

• Nua veya burbery yazilislarini tam bilmiyorum ilkin okunuşu öyle :) ikincininde börbery de anlrlar :) acik parfümcülerde bulabilirsin veya orjinellerini internetten alabilirsin. Nua cicek kokularidir. İkinciside 3 koku iceriyor * hatirlamiyorum. Bide 212sexy var oda müthiş 21 cicek kokusu var icinde hafiften şeker de var icinde sanirim :) bunuda heryerde bulabilirsin. Son olarak Şu an kullandigim she marketlerde bulabilirsin orjinal mor renkte olanini kullaniyorum. Çikolata ve şeker kokularindan uzak dur derim. Ağir bisey istiyorsn da mutlaka kaldiyon u tavsiye ederim cok güzel ama aciklari iyi değil orjinalleri pahalidir. Bu kadar :)

1|0
    0|0

Senin görüşün var mı?

Erkekler Ne Diyor 8

• Adını bilmiyorum ama bir koku var beni çok tahrik eden buzamana kadar bir kaç kişide rastladım sadece

0|0
    0|0
  • Amouage.

0|0
    0|0
  • Sandal agaci
    Kokusu

0|0
    0|0
  • Caldion bayan nezaman kokusu burnuma gelse bir tuhaf olurum kendimden geçerim ve hüzünlenirim

0|0
    0|0
  • She diye bir deodorant var

0|0
    0|0
  • Benim kadınım ise, başbaşa iken parfüm kullanmasın.

0|0
    0|0
  • She sexy müthiş bir kokusu var sevgilime hep onu aldiriyordum deli ediyodu o koku beni

0|0
    0|0
  • Limon kolonyasi, yerli mali en iyisi..

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 4

• Tek parfüm kullanırım. Oda wish of love. Gizli bir kokusu var. Insanları büyülüyor sanki.

2|0
    0|0
  • Lolita lempicka kullanıyorum. cogu kişi sorar adını.

1|0
    0|0
  • Chanel ile Christian Dior ürünlerini.

0|0
    0|0
  • hiçbişi

0|0
    0|0
Yükleniyor... ;