Kendine hakim olamayacaklar ve niyetli olanlar soru içeriğini okumasın lütfen?

Hepimizin bildiğini farz ettiğim orgazm sıvısıyla alakalı bu sorumu yanıtlayabilecek birisi çıkabilir umarım. Yinede doktordan randevu aldım, bu konuda bilirkişinin bir doktor olduğunun farkındayım.

Neyse soruma gelince; bildiğim ve yaşadığım kadarıyla orgazmla gelen şeffaf ya da beyaz olan yapışkan sıvının sarımtırak bir renk alması neyden kaynaklı olabilir?

Herhangi bir rahatsızlık belirtisi yok (idrar yollarında enfeksiyon, üşütme vs).

1|0
014

En İyi Erkek Görüşü

• düzenli boşalan ya da kırk yılın başı boşalan kişilerin vücutlarından çıkan sıvılarda, renk ve yoğunluk farkı olur her zaman.. ama için rahatlasın doktora görün yine de..

1|0
    0|0

Senin görüşün var mı?

Erkekler Ne Diyor 13

• Son zamanlarda korunmasız ilişki yaşamadıysan, enfeksiyon belirtisi de yoksa eğer korkulacak bir şey de yok. Dr a gitmekle iyi bir karar vermişsin.

1|0
    0|0
  • Bazen erkeklerdede bu durum gözükebiliyor. Bunun sebebi fazlaca kendini tutmaktır. Eğer bu şekilde oluyorsa ve birden kendinizi salıyorsanız idrar kanalında fazla beklediğinden sarartı olur. Eğer hiçbir probleminiz yoksa bunu çokta fazla kafaya takmanın alemide yoktur.

1|0
    0|0
    • Teşekkürler yorum için. İlk defa böyle bir şeyle karşılaşınca birden korkmuştum ama bir iki kişi içimi rahatlattı yorumlarıyla.

• devamlıysa sıkıntı olabilir ama ara sıra öyle geliyorsa çok beklemekten olabiliyor bazen uzun süre boşalmassan felan

1|0
    0|0
    • İlk defa böyle oldu ve bayağı bir ara vermiştim. Bir nebze de olsa içim rahatladı, söylediklerin çok uygun bana. Teşekkürler yorum için.

• Hersyden olabilir beslenme bozuldu zamn veya hastalık olmasına gerek yok partnerim bile degisyiyse olabilir

1|0
    0|0
  • Konu hakkında bilgim yok. Ancak geçmiş olsun...

1|0
    0|0
  • Gonorea olabilir

0|0
    0|0
    • Hmmm okuduğum kadarıyla gelen sıvının rengi hakkında bir şeye değinilmemiş ama yine de teşekkürler yorum için.

• Nedesembilemedim

0|0
    0|0
  • Belki başka bir şey vardır

0|0
    0|0
  • kokusu nasıl her zamankı gelen sıvı ıle aynı ise dert etme bence

0|0
    0|0
  • Uzun süre boşalamamaktan kaynaklanır
    Kendinizi en az üç günde bir boşaltın.
    Aynı durum bizde de oluyor

1|0
    0|0
  • Benimde sarımtırak geliyor ya

0|0
    0|0
  • idrar kanalı basınç yapıyor yapıyor o yüzden de idrar karışıyor ;)

0|0
    0|0
    • Bilemedim ama o sıvının içine başka bir sıvı karışmış ta o rengi almış gibi değil, direkt o renkten oluşmuş gibi.
      sarıyla maviyi karıştırınca lacivert olur ya ama bazı yerleri daha sarıdır iki rengi karıştırıp lacivert rengini elde ettiğin belli olur ama sarıyı tek başına ele aldığında saf sarı olduğunu bilirsin ya öyle bir şey işte.
      Söylediğinde olabilir ama bilemedim. Teşekkürler.

• tabi ki kesin tanıyı, tıp ve test sonuçları ortaya çıkarır ;)

• Beslenmeyle veya sigara içiyorsan bununla alakalıdır bu erkeklerde de olur.

0|0
    0|0
    • Her zaman yediğim şeylerden farklı bir şey yemedim, sigaranın buna bir etki edeceği varsayımını var mıdır bilmiyorum. Teşekkürler.

• Tamam atarlanma, uzun süredir sigara içiyorum, sigaranın böyle bir şeye etki edeceğini daha önceden duymuş olacağımı düşündüm.

• Ve çok uzun süre orgazm olmazsan bekledikçe de koyulaşabilir sağlıklı bir seks hayatı bunun önüne geçecektir

Kızlar Ne Diyor 0

Kızlardan ilk görüşü sen paylaş ve
1 Xper puan fazladan kazan!

Yükleniyor... ;