Hiv + test sonucum gizli kalır mı?

Ailemin sigortasından yararlanıyorum henüz test olmadım hiv + çıkarım diye ama bir işe girsem sağlık sigortam yapılsa ilaçları hastalığımın bildirilmesi hiv olduğumu onlar bilicek sonuçta o yerden ailem okulum ya da herhangi biri istese öğrenebilir mi annem babam özellikle? ve şu an test olsam pozitif çıksa bildirmem zorunluymuş o yüzden olamıyorum ailemin sigortası falan kayıtlı olmam ailemin ulaşacağı hissi veriyor sonuçta doktora ilaçlara hep onlardan ulaşıyorum ki kaytlı olucak öğrenirler ama kendi sigortam olunca ailem inceleyebilecek mi bunu çünkü gerçekten tedavisiz kalıp ölmek daha iyi öğrenmelerinden

Güncellemeler:
Kesin bilgi olmalı çok önemli başka türlü test olamam ve erken teşhis önemli

0|0
17

En İyi Erkek Görüşü

En İyi Kız Görüşü

• Resit degilsen ogrenebilir git ozel hastanede yaptir

0|0
    0|0
    • Reşitim fakat ailemin sigortasından yararlanıyorum aidssem bir yerde bu kaytlı olucsk ona ben istemeden kimsenin ulaşmasını istemiyorum

Senin görüşün var mı?

Erkekler Ne Diyor 6

• Sen neden supheledinde test yaptirmayi dusundun? Senin sigortanda ailen bilmez test etsen de aileni aramazlar ama devlet belirli yerlere bildiriyo seni afise etmiyolar yani oyle dusunme

0|0
    0|0
    • Belirli yere bildirme beni korkutuyor yani bir şekilde biri biliyor

• Ben sen mikroplara duyarlisin ölebilirsin diyorum en ufak enfeksiyonda o bana ne anlatiyo neyse

• İnsanların mikrobu bana geçmesin diye diyorsan tamam

• Ogrense nolur ki?

0|0
    0|0
    • Ölümsen beter bir hayatım olur

• özel bir hastanaye git orda yaptır testi rahatla merakını gider

0|0
    0|0
  • Hiv misn sen?

0|0
    0|0
    • Henüz bilmiyorun

• Bisey olmaz sadece tasiyici olursn

• Ailenin ne BOKLAR yedigini bilmek haklari degilmi?

0|0
    0|0
    • Aids misin

• Bende indirmedim onunla alakası yok 2 kişiyle oldu benim

• Ve erkek olarak dahi derken vizyonunu gördüm

• Ne kaşar lar var ya keşke öğrenseler kaşar olduğunu

0|1
    0|0

Kızlar Ne Diyor 0

Kızlardan En İyi Görüş seçilmiş, ancak hala görüşünü paylaşarak katkıda bulunabilirsin.

Yükleniyor... ;