Beyler cinsel iliskilerde sevisme vb şeylerde kızın temizliğine çok dikkat eder misiniz?

Tüysüz olmasına saçlarının kokusuna vücudunun kokusuna felan?

0|0

En İyi Erkek Görüşü

• Ya anlamiyorum, siz kabak gibi sürekli orayi trasmi ediyorsunuz? Orada kil olmasi pislik degil hatta genital bölgedeki killarin koruyucu özellikleri var, mantari önlüyor..

Temizlige gelince pis pis akinti, ter kokan bir kadinla herhlade normal hicbir erkege zevk vermez, bu erkekler icinde gecerli, dus almakta fayda var.

1|0
    0|0

En İyi Kız Görüşü

• Edilir tabiki de sen nasıl erkekte ediyorsan

1|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 68

• Valla çok detaya girmem ama en azından bir zahmet gtünde bok olmamasını tercih ederim. Bunu söylüyorum çünkü kişisel temizligini yapabilen kızların çok nadir olduğuna bizzat şahidim. Nasıl şahit oldum tabiki izleyerek degil kullandıkları tuvaleti temizleyerek. Bir dönem temizlik görevlisi idim.

1|0
    0|0
  • Tüylü olması beni rahatsız etmez ama kokmamalı, temiz olmalı..

1|0
    0|0
  • ben hiç deneyim yaşamadım ama 22 yıldır içimde biriken bir ateş mevcut yani ilk denememde sadece nefes alsın yeter benim için ama sonrakilerde tabiki de dikkat ederim benim için ağız kokusu önemli çok kötü kokmasın birde aşırı terli olmasın geri kalan çok önemli değil

1|0
    0|0
  • Temiz ve hijyenik olması temel prensiplerimdendir. Sevgilim dahi olsa bu kişi, ilişkiden önce birlikte banyoya götürür yıkanır, öyle geçerim ilişkiye

1|0
    0|0
  • Kokuya dikkat ederim ama tüy olağan gelişen bir şey o kadar tiksinmem yani elinde olan bir şey değil hazirlksiz olablr

1|0
    0|0
    • Aynen bildigi halde hazırlıksızsa o kızdan şüphelen :D

• Aynen :D :D

• Farketmez yani sevişmek doğaçlama olmali planli değil

• Bakimsiz ve temiz olmayan kadinla yapmam... Yapmadim da daha önce

1|0
    0|0
  • Temiz olsun yeter

1|1
    0|0
  • her şeyden daha önemli kılsız ve temiz olması

1|0
    0|0
  • Tabi ki ederiz. Siz kadınlara göre tüm erkekler "nefes alsın yeter" mantığına sahip tabi ama gerçekte öyle değil o işler

1|0
    0|0
  • E tabiki edilir. Ter kokan bir kızla kim birlikte olmak ister.

1|0
    0|0
  • Biyik olmamasi lazim , ter kokabilir ama islak olmamak kaydiyla.. Cinsel bolgesi orman gibi olmamasi lazim..

1|0
    0|0
  • Kesinlikle ederim..

1|0
    0|0
  • leş mi olsun? tabiki

1|0
    0|0
  • Heryeri yikanmis tertemiz olmali

1|0
    0|0
  • evet temizlik koku çok önemli kıl olmasın mümkünse

1|0
    0|0
  • bunlar en önemli unsur, kimse domuz gibi kokan biriyle sevişmek istemez...

2|0
    0|0
  • çok çok temiz olmalı gerçekten

1|0
    0|0
  • Ederim herhalde

1|0
    0|0
  • Hepsi önemli tabi

1|0
    0|0
  • Evet, özellikle koku çok önemli, her iki taraf için de