Kızlar, göğüsleriniz aynımı?

Benim göğüslerim ayni değil çok üzülüyorum. Birisi daha küçük. Acaba niye böyle? Doktora gitmekdende utaniyorum. Sizinde böylemi?
Yaşimda 18

Güncellemeler:
İyi bir hastaneyi bilen varmı? Veya yaptıran?
Güncel

1|0

En İyi Kız Görüşü

• Evet öyle, çoğu kadında böyle diye biliyorum. Bunda üzülecek bir şey yok.

2|0
    0|0
    • Normalmi? Acaba ayni olurmu daha

• Aynı olmaz, dediğim gibi çoğu kadında bu şekilde. Bir tarafta kalp olduğu için öyle diye biliyorum, normal yani.

• Göğüs ucumda öyle ama

Kızlar Ne Diyor 6

• Sağım daha küçük, solum daha büyük, annemin de öyledir çoğu kadının eşit değildir normal bir şey doktorluk bir durum yok :D

1|0
    0|0
    • Benimkide öyle😞 Südyenimi takdigimda bile belli😓

• Hiç bir fikrim yok o konuda :/

• Tamam tskk😞

• bu normal canım her kadında aynı bazılarında çok az fark var bazılarında belirgin bir fark var

1|0
    0|0
    • Utaniyorum:/ bende baya belli. Acaba bir iki seneye düzelirmi annem kücüksün daha düzelir diyor

• eğer fark çok kapanmaz değişmezse öyle yaptır ama çokta gerek yok buna bence, alışırsın zaten, yaptırcak olursan özeli tercih et ama isim olarak bir yer bilmiyorum

• Tamam çok sağol😊 Özelde yaptırmaya düşünüyorum

• Normal benimde oyle canim. Hemen herkesin farklidir pek simetrik olmaz. Ama rahatsizsan estetikciye giderek duzeltmek icin fikir alabilirsin veya spor yaparak gogus kaslarini calistirip duzeltrbilirsin

0|0
    0|0
    • Yaptırmak istiyorum ama hangi doktorda karar veremedim hem yaşımdan dolayı olurmu

• Ay benim de oyle ya höfff

1|0
    0|0
    • Tek değilmişim😞 Napacaz yaa

• Hahahha aynen😂

• Benimkide öyle. Annemlen konuştum yaptıracam

• Vücudun sol bölgesi sağ bölgesine göre biraz daha küçüktür. Mesela ayakkabınızın biri sıkarken diğeri normal gelebiliyor. Kimi insanda bariz bellidir bu kendisi hemen farkeder yani. Üzülmeye değer bişey yok. Bu arada solmu sağ mı? :)

1|0
    0|0
    • Sol daha büyük. Südyenimden yinede belli oluyor. Ama ucuda daha büyük:( yaptirmak istiyorum ama yaşımdan dolayı problem olurmu bilmiyorum.

• Göğüs ucunu diğer göğüs ucunla orantılı hale getirirler. Silikon özele girer ama gerçekten rahatsız edecek derece de diğer göğsün büyükse yağ bezesini biraz aza indirgeyebilirler.

• Tamam çok sağol☺️

• Benimde öyle 😞

1|0
    0|0
Yükleniyor... ;