Türkiye de insanlar neden bu kadar ayrımcılar?

Kimse kusura bakmasın zaten herkes için söylemiyorum ama türkiyede insanlar çok ayrımcılar.Br takım ayrılılıklar yüzünden kabul edemiyorlar insanları ama etmeliler ve eninde sonunda edecekler. Mesala bir kadın kahveye oturmuşssa ne olmuş ? Eşcinsel bir adam neden toplumdan gay top vs. hakaretlerle dışlanır?Bir alevi müslüman olduğu halde neden ayrı görülür?İnsanların seçim ya da değiştiremedikleri şeylere neden saygı duyulmaz neden laik davranılmaz hadi buyrun tartışalım

0|0
22

En İyi Kız Görüşü

• kadinlar evde cok fazla popo büyütüyor ve kendilerini gelistirmek icin caba sarfetmiyorlar ve cahil oluyorlar/degillerse bile geriliyorlar ve sabit durmak gelisen bir dünyada gerilemek demektir.Cahil bir kadinin cocuklarina gerkeen terbiyeyi veremez sevkate bogsa da.Cok nefis kahfe yapabilir ama neden ayni kahfenin sosyal bir ortamda icilmesinin ayip oldugunu savunur.Bir anne cahilse dusunceleri sabit olur ve bu da su demek:ben hemcinsime ilgi duymuyorsam baskalarinin bunu yapmasi yanlis ve ayni seyi cocuklari da dusunur hatta bir boganin kirmiziya olan tepkisini verirler escinsel biriyle karsilastiklarinda(üzücü,respect sart)Din olaylarina zaten deginmek istemiyorum.Cahil bir insanin dini dogru yorumlamasi beklenemez.Bir toplumun seviyesini 70% kadinlarin belirledigini düsünüyorum.Saygisizlik bedavadir ama saygi kazaniir/satin alinir.

0|0
    0|0

Senin görüşün var mı?

Kızlar Ne Diyor 1

• Cahillikten , önyargılardan , husumetten kaynakllanıyor ...

1|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 2

• bunun nedeni ülkemizdeki insanların yapısı da olabilir, siyasi bir durumun sonucu da olabilir, alışıla gelmişleri yıkmanın zor olması da olabilir.

0|0
    0|0
  • ne dinim var ne ırkım var ne de birine karşı önyargım... ayrım mayrım taslıyanları takmam bile :) güler geçerim...

0|0
    0|0
Yükleniyor... ;