Kizlarin özel gunleri var da erkeklerin yok muuuu?

Nerde ve ne zaman olcagi hic belli olmaz bir sabah kalkiyosunuz ve rüyalanmissiniz. Orucluyum ama ramazan geldi geleli hep ruyalandim oruc oruclu zirt pirt banyoya girince dikkat cekiyor. O degil boyle misafirlige , kampa falan gittiginde insan ne yapcagini sasiriyor. Ee tabi cenabet gezmeyi goz alanlar icin diyecek bir seyim yook.

Güncellemeler:
Magduruuuz

0|0

En İyi Kız Görüşü

• yapıştır yana dogru.

0|0
    0|0
    • Evet olabilir. Peki bir sey sorcam sana. Az once sordumda kaldirildi

En İyi Erkek Görüşü

• Benim özel günüm yok o ne la oyle 😆

0|1
    0|0

Kızlar Ne Diyor 0

Kızlardan En İyi Görüş seçilmiş!

Erkekler Ne Diyor 3

• Nan bizim derdimizi kızlara taksak 3 ayda dünyada gidilmeyen canlı kalmaz bizi bile giberler anca konuşuyorlar 😀

#inciheryerde

1|1
    0|0
  • Kızların gel gitleri varsa bizim de git gellerimiz var. "CMYLMZ"

0|1
    0|0
  • misafirlige, kampa vs durumlarda rüyalanma başladığında farkedebilirsen eğer el ile tutularak şehvi duyguların geçmesi beklenerek dalgalı çıkan meninin dışarıya çıkması engelenir ise şehvet olmaksızın beklenir ve meni dışarı çıksa dahi şehvi olarak çıkmayacak ama gusul almamaya bir ruhsat vardır bilgine Ebû Hanife ve İmam Muhammed'e göre gusül lâzım gelir Ebû Yûsuf'a göre lazım gelmez. iki görüşlede amel edebilirsin ama ekseriyetteki görüş 1. görüştür zorda kalındığında 2. si ilede amel edilir

0|0
    0|0
    • Valla Allah razi olsun ama uyandigimda iş işten gecmis oluyor

• Aynen bazen farkediyorum hatta kendimi tuttugumda olmustu , bilgiler icin saolasin

• eyvallah

Yükleniyor... ;