Erkeklere soruyorum, dugununuz oldu, gerdektesiniz, esiniz bakire degilmis naparsiniz

ne tepki verirdiniz, susar saklarmiydiniz, yoksa ayrilirmiydiniz

0|0
327

En İyi Erkek Görüşü

• Gene aklınızla üreme bolgeniz yer degistirmiş.saklayan kadın,demek ki erkeğin bu duruma bakışını biliyorda saklıyoro o ana dek.erkeklerin çoğu fahişelik olunca sığırdan farksız.siz kadinlar bari şunu malzeme yapmayın.azicikta kendimize saygınız varsa,sizin ondan önce yaşadığınız bir birliktelik varsa,buna saygı gösterecek insanlar seçin.

Aksini düşünen bana kadın haklarından bahsetmesin.yazık,kadinlar kendini cinsel bir tabuya dönüştürüyor.bunun sorusu bile kadını aşağılamak.

1|0
    0|0
    • keske herkes senin gibi dusunse, malesef bu bahsettigin medeniyetin gercek anlamda karsiligi yok. o durumdaki bir kizin dusecegi tek durum o... olacagidir. kadinlarda ister böyle bir esitlik, ama esitlik kizlarin cinseyeti belli olduktan hemen sonra bozulmus.

• Öyle.umarım sana ve senin duygularına saygı duyan biri ile bir hayat yaşarsın.

• umarim, ve her kadin hakettigi degeri bulur

Senin görüşün var mı?

Erkekler Ne Diyor 26

• onunla oturup konuşurdum ondan sonrada ikimizin arasında kalırdı bu herkes hata yapabilir, gerçi hata da değil bu sonuçta o da insan onunda canı çekmiş olabilir

2|0
    0|0
  • evlenmeden önce tadına bakarım ben o zamana kadar beklemem

0|0
    2|1
    • buda senin sectigin kizi gösteriyor

• böyle dusunuyosan ne mutlu sana. kutluyorum

• genelde tabuların ardını görebilen sosyal bilince ulaşmış insanlar ve jinekolog akrabası olanların genel düşüncesidir bu yenge.. o nehirlerden ne sular akıyor kim bilir kaç kere dikiliyor sökükler yaaağğğ

• evlenmede önce sorarım.. bakiremisin diye... oda değilim derse.. elveda derim...

1|0
    1|0
  • ooo denemeden olmaz o işler gerdeğe kadar ohooo :D

1|0
    2|0
  • Böyle bir şeyin önceden söylenmesi lazım. Yok söylemiyorsa plastik cerraha damı uğramamış. Ayrılırım, vurup ne yapacam. Vuran vurmuş zaten...

0|0
    0|0
  • ya kızın dili yokmu diyememiş mi önceden

0|0
    0|0
  • çifteli ile vururum

0|0
    0|0
  • çok zor bir durum gerçekten ama boşarım heralde çünkü işin içinde yalan söyleme de var hemde çok büyük bir yalan

0|0
    0|0
    • ozaman güvenmiyorsun.ilk gecede gelmeye bilir

• yok gelmezse sorun olmaz ama ben bakire değilim diyorsa şimdimi söylüyorsun derim kendimi aldatılmış hissederim onla yaşamaktan iğrenirim bu yüzden boşanırım yani

• evet sonradan söylerse kötü olur

• Boşanırdım, sonuçta düğünden önce adam sorar hatuna sen ne ayaksın diye. Bakireyim dediyse maddi manevi tazminat davası da açarım.

0|0
    0|0
  • seviyorsam onunda beni sevdiğine eminsem bozulurum elbette ama şayet beni seviyorsa artık o kusur ikimizindir sadece onun değil

0|0
    0|0
  • Yatsın tek başına

Boşamıyom da

Kalsın kendine haline :/

0|0
    2|0
  • O an ben olsam kırmam insandır sonuçta beni severek evlenmiştir belki.

Duruma bağlı nediyelm

1|0
    0|0
  • Ona çok kızardırm,ama düşündüğün nedenden değil bana o güne kadar bahsetmediğinden dolayı.

0|0
    0|0
  • düğünden önce muayene yapılıyor orda öğrenilir, ama sevdiğim biriyse vazgeçmezdim

1|0
    0|0
    • bu dedigin dogrumu, muanyene ne ya, nekadar assalayici

• evli değilm böle birşey oluomu bilmiorm oluosada bekaret durumunu doktora söyletmezdim açıkçası buna hakkım var

• darkergrey evleneceğin insanın öğrenmemesini sağlayabilirsin ama öyle bir durum varsa bile başından söylemen daha hayırlıdır, belki adam kabul edecek, ama gizlediğin zaman sana olan güvenini yok edersin

• sabah oluncaya kadar devam :D

0|1
    1|0
  • şu altta ve üstte konuşanlar acaba çok mu temiz diye merak ediyorum :)

0|0
    0|0
    • bu gunumuzde yasanan bir durum, ha dogru olmayabilir ama gercek, ben bu soruyu kizlarin nekadar magdur varliklar oldugunu birde erkeklerin yorumlarini dolayli yoldan okuyarak anlamak istedim.

• ben temizim

• umarim öylesindir.

• İğneyi ipliği eline verir diktirir tekrar sevişmeye başlarım..

0|0
    0|0
  • Sabaha kapının önüne koyarım...

0|0
    2|0
  • O zamana kadar öğrenirdim

0|0
    0|0
  • Vajinasina sandalye sokarim

0|0
    2|0
  • Erkekler Devam
    6

Kızlar Ne Diyor 3

• erkek yapar, tecrübe olur.kiz yapar o.. olur.

3|1
    0|1
  • ben erkek olsam ayrilirdim bakire olmadigi icin degil bana guvenmeyip benden gizledigi icin bunu

0|1
    0|0
  • Bakir diye birşey var. O niye var merak ediyorum cidden.

1|0
    0|0
    • :D nye var acep

• erkeklerin ustun oldugu tek ama en buyuk neden. kizlarin mecburiyeti var erkeklerin ise yok

Yükleniyor... ;